Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkes kérdéseim lennének még?

Sminkes kérdéseim lennének még?

Figyelt kérdés

Igen,vannak.


A szemceruzához van külön hegyező, vagy sima ceruzahegyező is jó hozzá? És a tus olyan, mint egy filctoll? Minőségét tekintve hány hónapig jó, és meddig tart ki egy darab" rúzsrúd"? Van-e olyan szájfény, ami nem ragad? Nem zavaró bármikor általánosságban véve, mikor nem csinálunk vele semmit; vagy külön kimondottan csókolózás, vagy evés esetén? Ugyanez az előbbi kérdésem vonatkozik még rúzsra is. És ha szalvétával törlöm evés után, vagy ivás közben bármelyiket, akkor nem jön le? A vízálló szemhéjtus lemosásáról információ? Meddig kell dörgölni pl? Vagy egy rúzst is, meddig kell dörgölni? Az arc hidratálását milyen gyakran érdemes, milyen gyakran szükséges, és smink lekerülése után, vagy felvitel előtt; vagy simán csak lefekvéskor, amikor már előreláthatólag tényleg aludni fogunk. Attól, ha nem rakok alá alapozót, a szemhéjpudert, könnyebb lemosni? A szemhéjpúderek azok a színesek, ugye? Amiből pl van esetleg zöld is, meg ilyen extrémebbek is? Szemöldökceruza hegyezése? Vagy olyan, mint a filctoll ,és majd egyszer elfogy a "tintája"? A gél állagúa szemöldökceruzák milyenek? Olyanok, mint a szemhéjtus, olyan nedves, filctollszerű, vagy tényleg ilyen géles-zselés állaguak? Ugye természetellenes hatást nem kelt? Csak az a sima, erősítős, meg enyhén fényes hatása van, mint amit modelles képeken szoktam látni? Mik a sima, és a géles szemöldökceruzák előnyei, ti melyiket ajánljátok, preferáljátok inkább?


Előre is köszönöm, aki rászán időt, energiát:):)



2018. jan. 18. 14:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Melyik sminkek meddig állnak el mennyi ideig tart ki amíg nem fogy el? -ezt így külön, csak mert ez kettő külön kérdés, és talán nem a legmegfelelőbben fogalmaztam meg, és nem rí le róla, hogy két külön:)
2018. jan. 18. 15:15
 2/10 A kérdező kommentje:
Légyszi:)
2018. jan. 19. 15:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Nos?:)
2018. jan. 19. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:

1.jó hozzá,én is azt használok.

2.akár olyan is lehet,de sok féle változatban kapható.

3.én addig használom amíg el nem fogy,változó,attól függ mennyire kedvelem és használom sokszor.

4.nincs szerintem:)

5.?

6.de

7.a sminklemosót nem állja ki az se.

8....

9.próbáld ki..

10.reggel-este

11.nem.

12.színes..minden színű egy színnek felel meg,nem?

13.nem értem.

14.mint bármilyen ceruza hegyezése.

15.van

16.kényelmesek.

17.gél mivel GÉL állagú.

18.ha tudsz színt választani,nem.

19.nem.

20.ezt neked kell kitapasztalni.

2018. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Az a kemény, mikor én ezeket a net előtt is kiderítettem, te meg így sem.


Van külön hegyező hozzá, jobb hegyet csinál neki, mint a ceruza hegyező.


Rengeteg tus van, van köztük tusfilc, ami, ahogy a neve is mutatja, hasonlít egy tusra.


Attól függ, milyet használsz. Nekem vannak 2 éves MAC rúzsaim, állagra nem változtak semmit.


Nem tudom, tinikorom óta nem volt rajtam szájfény.


Evés közben le fog jönni a rúzs is, a szájfény is. Nagyon bonyolult: evés után újra felkened.


Addig dörgölöd, kapaszkodj meg: amíg le nem jön.


Hidratálás reggel arcmosás után és smink előtt, és este sminklemosás, arcmosás után.


Nem használok szemhéjpúdert, de ha használnék, tuti nem pucér arcra.


Szemöldökceruza hegyezése mint a szemceruzáé.


Filces filcszerű, a géles pedig géles, eléggé egyértelműen vannak elnevezve.


Szerintem a filcesek természetellenesek.


Szemöldökre én port ajánlok, az a legtermészetesebb. Nem úgy néz ki, mintha vonalzóval húztad volna be. Ha filccel rajzolod, akkor az egészet be kell, mert hülyén néz ki. Ha porral, akkor elég ott, ahol hiányos, nem feltűnő.

2018. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Egyébként már el kezdtem neten keresni tegnap, csak időközben abbahagytam, még nem voltam kész vele, már nem számítottam válaszra, de miután összegyűlt minden válasz, akkor gondoltam beírni ide is, de köszönöm nagyon nektek, mentek a zöld mancsok!

:)

2018. jan. 20. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
szívesen.:)
2018. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Volt nemrég vízálló tusom, és nem annyira szerettem, nekem kissé nehéz volt használni. És igen, kissé filctollra hajaz. Lemosni testápolóval szoktam a legtöbbször, ahogy a szempillaspirált meg a szemcerkát is, mivel érzékeny bőrű vagyok, gyógyszertári testápolót használok erre!

A szemceruza-hegyezők nekem nem váltak be, folyton eldugulnak a kosztól, ezért sima grafithegyezővel hegyezem. Egy "rúzsrúd" egy-két évig kitart, ez attól is függ, mennyit raksz egyszerre a szádra. Evés előtt egy zsebkendővel simán letörlöm egy mozdulattal!

Géles szemöldökceruza nem létezik, amire gondolsz, az a szemöldökzselé. Kefével együtt lehet megvásárolni, természetes hatású, van szőke, fekete stb., több színű változat.

A szemhéjpúder vagy szemhéjpor az színes igen, van lila, rózsaszín, fekete, szürke, barna, fehér, narancssárga, kék, zöld stb.

2018. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,erre is ment a zöld

:)

2018. jan. 21. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2018. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!