Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tablofotozasra milyen sminkem...

Tablofotozasra milyen sminkem legyen?

Figyelt kérdés
Barna szemem, barna hajam van. Kozepiskolas tablofotozas lesz, es megyek sminkeshez, azonban nem akarok mast, csak egy szolid sminket. Nincsenek borhibaim, de gondolom le fogja alapozni az arcom (le is akarom) mert hajlamos kicsit kipirosodni. Szoval, tudtok szep egyszeru sminket? En mar talaltam parat, de hatha van vmi jo otlete vkinek. Ja es, az alapozo nem fog hulyen kineznia fotokon? Bar gondolom a sminkes tudja milyet hasznaljon, h jo legyen fotozasra. Amugy nem minden osztalytarsam megy sminkeshez majd, tulzas a sminkes?!

2018. febr. 1. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

“Nincsenek borhibaim, de gondolom le fogja alapozni az arcom (le is akarom) mert hajlamos kicsit kipirosodni.” ➡ Az alapozo nem takarja el a bornek a kipirosodasat, csak kiegyenliti a borszinedet, es olyan mintha ugymond simabb lenne a bor felszine. De mindenkepp alapozozzatok, ha akarsz sminket melle, nem nez ki jol anelkul, viszont ezt a sminkes ugyis tudni fogja.

“Szoval, tudtok szep egyszeru sminket?” ➡ Mi szamit szep, egyszerunek? Gondolom nem egy glam makeupot szeretnel, de azert hatarozd meg, hogy mit akarsz rakni az arcodra.

Itt vannak otletek:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Ha megis szeretnel valami “extrabbat”, akkor:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

“es, az alapozo nem fog hulyen kineznia fotokon?” ➡ Miert nezne? Pont az a lenyege, hogy kijavitsa a bort. Amugyis annyit fognak retusalni rajta...

“Amugy nem minden osztalytarsam megy sminkeshez majd, tulzas a sminkes?!” ➡ Kinek mi. Ha valaki nem elegszik meg a sajat sminktudasaval, es ugymond “szep” szeretne lenni a kepen, akkor szerintem nem tulzas. Engem tavaly baratnom megkert hogy ballagasra es tablofotozasra fessem ki, mert o meg azt se tudja hogy kell alapozot felkenni😂

2018. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is hasonlo nude makeup-okat talaltam :)
2018. febr. 2. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!