Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 vagyok, Nyárra majd szeretn...

13 vagyok, Nyárra majd szeretnék zselés lakkot vagy gél lakkot csináltatni. Vélemény? (tudom hogy korai még). Többi lent

Figyelt kérdés
nem sminkelem magam meg semmi ilyen de már nagyon kiszeretnem próbálni (mint már mondtam NEM műkörmot) valakinek volt már hasonló korban ilyen körme?

2018. febr. 6. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a 8.-os ballagásomon volt először szolid géllakkom. Azóta is csináltatom a körmeimet, bár már zselés körmöm van. Egészségesek a körmeim, ha jó körmösöd van, nem teszi tönkre.

Egy géllak semmivel sem rosszabb, mint egy körömlakk ami 2 nap alatt lepattog.

2018. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem a kipróbálással semmi gond. Csak ne szokj rá.
2018. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Én is 13 vagyok,lassan 14 nekem a nővérem kapott géllakk szettet és ezért általában géllakk van a körmömön és szerintem nem túlzás,olyan mint egy sima körömlakk és nem tesz kárt a körmömben
2018. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és egyáltalán nem akarok raszokni. Csak majd Nyáron szeretném kipróbáni
2018. febr. 6. 14:23
 5/15 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés :a zselés vagy a gél lakk a jobb? Melyik tartósabb? Vagy van árban különbség?
2018. febr. 6. 14:24
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

A műköröm drágább mert az zseléből áll.

A géllak meg olyan mint a körömlakk csak uv lámpára köt meg.

Nem károsítja a bőröd és a körmöd se nyugi. Ne hallgas sitt a túl sok okos válaszadóra.

Nekem először műkörmöm volt 16 évesen, mert akkor még nem volt géllakk. Már régóta géllakkot rakatok.

Most vagyok 25 és 16 éves korom óta pihentetés nélkül volt műkörmöm és most géllakkom és semmi baja a körmeimnek.

Nyugodtan próbáld ki ha a szüleid megengedik.

2018. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előttem válaszolnak
2018. febr. 6. 15:12
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"vigyazz hova kened"

Nem tudom, feltűnt-e, de most már egészen más kategóriában van a kérdésed, mint ahová kiírtad.

Ezért írtam ezt, hogy legalább a zselét jó helyre kend.

2018. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
En 14 eves vagyok, nekem mindig gellakk van a kormomon, es en is annyi idosen probaltam eloszor, mint te. Igazabol semmi kulonleges erzes nincs benne, elsore furcsa, de utana megszokod. Kormost korultekintoen valassz, a minoseg miatt, hogy ne jojjon le par nap utan:)
2018. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

😘

2018. febr. 6. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!