Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kedves noi tarsaim! Miket...

Kedves noi tarsaim! Miket hasznaltok magatokra hogy szebbek legyetek?

Figyelt kérdés
Persze,azt mondjak,termeszetesen a legszebb egy no. De ezt mindenki tudja,hogy nem igaz. Kellenek szamunkra olyan praktikak, amelyekkel jobban tetszunk sajat magunknak es tarsainknak is. Nektek melyek azok? En festem a hajam. Pothajat hordok, muszempillat,es hosszu mukormom van. Rengeteg adidas cicanacim,ezeket adidas melegitovel kombinalo,esetleg Jordan vagy Nike cipokkel. Ha szebbnek kell legyek,termeszetesen van sok gyonyoru szoknyam. Rakok maszkot az arcomra,szemkornyekapolo,borradir,krem,micellas viz. reggel pedig kivasalom a hajam es alapozo,ruzs,kontur,szemoldok,highlighter. Szoliba pl nem jarok sajnos nagyon feher a borom,semmit sem hasznal. Az alakom alapjaban veve szep,azert sosem eroltettem meg magam..:) Nagyon erdekelnenek a Ti praktikaitok. 19 L

2018. febr. 13. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Én vettem egy vödör diszperzitet, és egy évre megvan az arcfestékem.
2018. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:D :D :D
2018. febr. 13. 11:49
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Túlzásba viszed, így már nem vagy önmagad.

Sajnos sok ember küzd ilyen lelki gyengeséggel, hogy mindenáron meg akar felelni vadidegen arcoknak, és ezért reggeltől estig töri magát.

Műnőnek lenni nem előny hanem szegénységi bizonyítvány, és nincs köze a valódi nőiességhez.

A nőiséghez nem kell semmiféle praktika.

Nőnek lenni azt jelenti, hogy van benned báj és kellem, finomak a mozdulataid, jó az illatod, van kisugárzásod, van eszed és erkölcsi tartásod.

Nem kell semmiféle nikecipő meg cicanaci meg vakolat meg póthaj meg bombaalak, el vagy tájolva. Ezek mindössze ahhoz kellenek, hogy kirakatfickók gerincre vágjanak, és pár lájkot összekoldulsz vele a közösségi médiában.

36N

2018. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Igy ahogy a 3. irja, csak még háromszor ennyit tudnék irni.

Szörnyű ahogy egyik másik nő bohócot csinál magából.

2018. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A korodhoz képest szerintem egy kicsit túl "mű" vagy. Én 3 évvel vagyok tőled idősebb. A hajam csak festve van, műkörmöm ritkán van, de akkor sem hosszú. Sminkelni csak akkor szoktam ha megyek valahova, naponta több kiló festék ugyanis nagyon nem tesz jót a bőrnek. Ha sminkelek, akkor alapozót, púdert, szempillaspirált, szemfestéket/szemceruzát használok. Nekem ez bőven elég. Márkás cuccokra nem igazán költök, ha igen akkor az is inkább H&M. Sportcipőket nem veszek tucatszámra, azokat úgyis csak akkor hordom ha nincs jó idő, nyáron mindig szandálba vagyok. Elsősorban magamnak akarok tetszeni, pont nem érdekel, hogy más mit gondol rólam. Cicanacit nem hordok, inkább akkor farmer.
2018. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kérdés olyan, mintha valami tinifiú írta volna ki, akinek ködös elképzelései vannak a jónő fogalmáról.
2018. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a hajammal azon kívül, hogy megmosom, használok rá balzsamot (néha pakolást), olajat és megszárítom, nem csinálok mást. Max. néha begöndörítem vagy befonom. Szerencsére nincsen vele gondom, erős, dús, vastagszálú és én a természetes színével is elégedett vagyok.

Az arcom régen elég pattanásos volt, ami szerencsére már elmúlott és csak néha jön ki egy-kettő, de a helye meglátszik (foltos). Ápolom (pl. radírozom, használok hidratálót, micellás vizet) és sminkelek is. Használok alapozót, korrektort, púdert, szemceruzát, szempillaspirált, szemöldökzselét. Néha (inkább alkalmakra) szoktam használni szemhéjfestéket, bronzosítót is.

Az öltözködésem az igazából a hangulatomtól és alkalomtól is függ. Szeretek kicsit csinosabban (pl. hordok szoknyákat, egyberuhákat, magassarkút), de kicsit lazábban (pl. meleg puha pulcsik, farmer, bakancs) is öltözködni, általában a kettőt ötvözöm (pl. nadrág, kicsit csinosabb felső, kardigán, csinos cipő). Szívesen hordok ékszereket is pl. fülbevaló, nyaklánc. Amit még úgy általánosságban el tudok mondani az az, hogy szeretem a pasztel színeket, a finomabb, kellemesebb árnyalatokat illetve egy-két sötétebb árnyalatot (pl. bordó) is, de pl. a nagyon rikitó, neon színeket vagy a feketét nem.

Valamint műkörmöm nekem is van (kocka, átlagos hosszúságú, általában egyszerűbb-egyszínű vagy csillogós vagy valami egyszerűbb minta).


Szerintem az a lényeg, hogy mindenki saját magával legyen elégedett, ha neked az úgy jó és megfelel és jól érzed magad, azokkal a dolgokkal, amiket leírtál, akkor az tökéletes. Nem másoknak kell megfelelni, neked kell tudnod, hogy az valóban te vagy-e vagy sem.

2018. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

-Smink, naponta. Nyilván iskolába nem full bulisminkben megyek, de a primer, alapozó/BB krém, korrektor alap, plusz highlighter. Utána ha van időm, kontúrozok, kihúzom a szememet és megcsinálom a számat (ajakceruza+rúzs).

-Szálas műszempillám van (2D), 2 hetente töltetem. Nem hivalkodó, nem túlzás egyáltalán, nem ordít róla méterekről, hogy nem igazi. Olyan, mintha mindig ki lenne spirálozva szépen a szemem.

-Géllakkom van, általában dusty pink/nude/fekete/piros színű és van benne néha sellőpor, 2 hetente csináltatok újat.

-A hajammal nem nagyon szoktam így külön foglalkozni, 3-4 havonta vágatok belőle, de amúgy a Kevin Murphy termékeket használom rá itthon, heti 1 pakolást hagyok fent rajta hosszabb ideig és ennyi.

-Az arcbőrömre figyelek, mindig lemosom alvás előtt a sminket, használok arcradírt, arcmaszkokat és 2-3 havonta beiktatok a kozmetikusomnál valamilyen arckezelést, félévente egy nagyobb nyomkodós témát is a mitteszerek miatt. Plusz az esti rutint igyekszem nem "elfelejteni", kihagyni.

-Sportolok, járok pilatesre, teniszezni és úszni is, de ha pl. nincs kedvem menni sehová, akkor itthon jógázom, vagy futógépezek, ellipszisezek, trx-ezek.

-Az öltözködésemre is figyelek, sokak szerint a divat előtt vagyok 2 hónappal. :D Igyekszem nem csak a fast fashion üzletekben vásárolni, bár a Zarában napi szinten szétnézek. Próbálom az ilyen üzletekben szerzett darabokat a márkásabb termékekkel kombinálni, vagy feldobni 1-1 egyedibb dologgal. Tehát igyekszem nem úgy öltözködni, hogyha az utcán sétálok, akkor 3-4 ugyanilyen lány szembejöjjön velem. Ezért sokat bújom a divatlapokat, rengeteg fashion bloggert "követek" és szerintem minden este végigfutom az ASOS, Zara és egyéb honlapokat, valami olyanra vadászva, ami 100%-ig tetszik. :D Ezeket elmentem a kedvencekhez, aztán hetente/kéthetente leülök szelektálni és megrendelem, amik tetszenek és tudom, hogy hordanám őket rendszeresen.

2018. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Emma : te valami profi vagy ! koszonom nektek .:) sajnos mar megijedtem,hogy ebben a vilagban aligha maradtak ilyen lanyok mint ti.:) sajnos kezd mindenki manus lenni.:)
2018. febr. 13. 19:25
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Imádom az olyan típusú nőket, mint amilyen a kérdező lehet! (F/34)
2018. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!