Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használhatnám szenhéjra?

Használhatnám szenhéjra?

Figyelt kérdés

Olajos a bőröm így ugye a szemhéjam is.

Arcra való mattító primer szerintetek beválna szemhéjnál is?



2018. febr. 16. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
A szemhéjbázis lényege hogy 'megfogja' és a helyén tartsa a szemhéjpúdert. Illetve sok szemhéjpúder esetén intenzívebb a szín és nem vagy kevésbé potyog. Nem az a lényeg hogy matt legyen, hanem hogy megtapadjon és a helyén maradjon a szín. Nem tudom, milyen primer illetve hogy működik-e de a legegyszerűbb ha kipróbálod :) Ha nem jön be, de nem akarsz kifejezetten szemhéjbázist venni kísérletezhetsz korrektorral is(ha nem túl kemény /száraz formula). Határ a csillagos ég primerek között, már minden drogériás márka is kijött a saját kis szemhéjbázisával.
2018. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Beválhat, de nagyon nézd meg, milyen. Az Alverde sminkalapok, púderek ásványi olaj-mentesek, így jobban lélegzik a bőröd alatta, nem olajosodik úgy be. Van egy fehéres színű, matt szemhéjpúderük is, ami önmagában és alapként is jó.

Amúgy én 30 éves koromig kínlódtam azzal, hogy púderezés után már fél órával is átfénylett a bőröm, meg persze miteszerek is voltak rendesen. Aztán gondoltam egyet, és áttértem mindenben natúrkozmetikumra. Natúr szappannal mosok arcot, éjszakára csak shea-vajat használok, nappalra és sminkből meg csak natúrkozmetikum-kategóriásat. A kőolaj-származékos, agyonreklámozott cuccokat teljesen mellőztem. Fokozatosan csináltam persze, mert nem volt kedvem kidobni a meglévő cuccaim. De most már kb 3 hónapja csak natúrkozmetikum ért a bőrömhöz, és a változás valami hihetetlen! Az olajos fénylés eltűnt.

2018. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Igen, való oda, meg babahintőpor is jó erre a célra!
2018. febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!