Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Mit gondoltok az...

Csajok! Mit gondoltok az Essence matt folyékony rúzsokról, bevált nektek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ne, ne és NE. Borzalmas termék, krémmánián ki is fejtettem róla a véleményemet elég szépen. 5-ből még 2 csillagot sem érdemel. Se nem matt, se nem tartós. Nem szárad meg jól, 1 óra múlva ha a kezemet a számhoz teszem kb lejön az egész. 900 forint környékén szereztem be, de itt fogadtam meg, hogy a Lovely K lipsen kívül nem veszek több drogériás rúzst/szájfényt.
2018. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer vettem egyet, mert pont olyan színe volt, mint amilyet kerestem, gondoltam, hogy ennyire olcsó rúzstól nem érdemes sokat várni, de mivel olcsó volt, gondoltam, megér egy próbát, hátha használható lesz. Nem volt az.
2018. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis púderrel szépen lemattul, és tartósabb is lesz, de még ezzel együtt is szörnyű :) minden egyes kortynál látom a pohár száján a rúzst, nem beszélve arról, hogy 4 slukk cigi után már nincs is rajtam semmi aktuál termék :) 2 fajtám is van belőle, az egyik borzalmas, megbántam a vételét. A másik a cosmopolitan-hoz járt, ő valamivel tartósabb, de még mindig nem mondanám elfogadható minőségűnek :)
2018. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!