Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Abszurd kérdés következik:...

Abszurd kérdés következik: Minimum 15 éves, mégis hibátlan állagú és illatú, minőségi (L'Oreal és Maybelline) körömlakk még használható?

Figyelt kérdés
Nem merem már régóta használni, de abszolút jónak tűnik, nem büdös egyik sem, és szép folyékony. Gyönyörű gyöngyházfényük miatt sajnálom, hogy nem merem használni őket.Ám ősrégiek... Mi a véleményetek? Egyébként szinte az összes sminkcuccom legalább 10 éves már, hűtőben tárolom őket, és még az Oriflame-rúzsom is ugyanolyan jó illatú és normál állagúnak látszik, mint régen. Ezt használom is néha. Rosszul teszem? Ti hűtőben tároljátok a sminkcuccaitokat? Úgy tűnik, nekem ez beválik, de már igen csak aggódom, hogy bajt okozhatnak, igaz, hogy ritkán sminkelek. Várom a véleményeteket!

#rúzs #lejárt szavatosságú körömlakk #régi sminkcuccok tárolása
2018. febr. 24. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én kidobom az ilyen régi dolgokat.
2018. febr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ennyi ido utan le kene cserelni, tekintve hogy a koromlakkodnal csak 2 evvel vagyok idosebb😂😅
2018. febr. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

azzal számolj hogy felbontás után az alapozók/púderek/szemfestékek/rúzsok/szá

jfények/szemceruzák olyan 1 évig őrzik meg a minőségüket, szóval, dobd ki. Rajtuk van egy kis nyitott tégelyen egy szám pl. 12M. Ez azt jelenti, hogy felbontás után egy évig használhatók (12 months).

2018. febr. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehet nem rossz az állaga de valószínűleg pár óta alatt lekopik.

Kiprobalhatod. A kormodnek baja nem lesz tőle. Én kidobnam.

2018. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
A körömlakktól bajod talán nem lesz, de a rúzsokat, szemfestékeket ki kéne dobnod, hiszen baktériumok telepedhettek meg rajta, amitől aztán összeszedhetsz valami betegséget
2018. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2018. febr. 24. 20:52
 7/9 A kérdező kommentje:
És úgy szerintetek milyen ötlet használni a régi körömlakkot, hogy alá fedőlakkot teszek? Valaki tudja, hogy úgy ki lehet védeni az esetleges káros hatást?
2018. febr. 25. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer sajnos egy kremet hasznaltam, pedig 2 eves volt. Na hat olyan viszketo voros foltos volt a borom h azt hittem belehalok es lemállik az arcom, ugy kapartam volna. Na soha tobbet, mindig szorrtirozok
2018. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: sajnálom, ez szörnyű lehetett! :((

Szerencsére még nem jártam így, köszönöm, hogy figyelmeztettél.

2018. febr. 28. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!