Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi ideig marad meg körmödö...

Mennyi ideig marad meg körmödön a sima körömlakk hibátlanul?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor még nem pattog le a végéből 1-1 darab.

Azt is írd le légyszi hogyan lakkozol, milyen terméket használsz!



2018. márc. 3. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fejből most meg nem mondom mi a neve, 600ft és a dm-ben kapható.

Kb 2 nap után én már nem látom tökèletesnek, és ezt az időd az se tolja ki ha 2 réteget viszek fel. Mindig a jobb kezemen jön le előbb, azt használom többet.

Ugyanez a lakk a lábamon szinte bármit kibír, 2 hét után a lenövés miatt kell csak újra csinálni.

2018. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Tevékenységtől függően 2 nap.

Gél lakk a legjobb. 2 hétig hibátlanul fenn van, utána is, csak már úgy ronda lenne a lenövéssel...

2018. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenki kap zöldet! Köszi, engem most kifejezetten a sima körömlakkok érdekelnek.
2018. márc. 3. 17:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
4-5 nap. Ha nem takarítok. Általában vasárnap lakkozok, egész héten szép. Hétvégén meg úgyis tönkremegy a takarítástól. Többfélét használok. Pl. Art deco, Bourjois, Astor. Két réteg lakk. Vagy egy réteg lakk és egy réteg színtelen fedőlakk.
2018. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha fél napig. Igaz, olcsó lakkokat (Rdel Young, Aden, Essence volt mostanában) használok fedőlakk nélkül, de ez akkor is elkeserítő eredmény. Éjjel szoktam lakkozni, utána még csak nem is mosogatok, mégis már reggelre elkezd lepattogni a széleken.
2018. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Vajon mitől függ, hogy valakinek 1-2 nap (se), másoknak meg 4-5 napig szép?

Nekem is 1-2 nap sajnos. Most Moyra lakkal próbálkozom, 2 nap volt a rekord. :(

Az eddigiek egy napig bírták max.

Alap- és fedőlakkot is szoktam használni.

2018. márc. 3. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg nem jó minőségű lakkokat használsz.
2018. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Én az Avontól szoktam rendelni gél hatású körömlakkokat, kb. 4-5 napig hibátlan állapotú, utána már néhány körmömről kezd lapattogni, de ilyenkor néha újrafestem a lejött részt, így annyira nem feltűnő.
2018. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából azt tapasztalom, hogy ugyanaz a lakk is különböző ideig bírja különböző körmökön. Pl Astor. Másnak 4-5 nap, nekem 2.
2018. márc. 4. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 napig!
2018. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!