Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik márka sminkjeit ajánlan...

Melyik márka sminkjeit ajánlanátok minőség szempontjából?

Figyelt kérdés

Videókban látom ezeket a rózsaszín cseppeket talán hidratálók, smink alá, ezt se látok polcokon

valamint alapozó, púder érdekelne, melyek ápolnak és fednek is, és nem műhatásúak..

Szemhéjpúderból is palettát keresek bézs árnyalatokban, igazán szép kontúrokat tudnak vele csinálni, ahogy láttam, ne én ahányat vettem mind száraz darabos volt és a bőröm is ragyásra száradt a szemhéjamon.

Tisztába vagyok vele, hogy nem a párszáz forintos sminkek kellenek a dm-ből akkor, de akkor melyek?



2018. márc. 4. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, ajánlom a krémmánia oldalt. Ott ami konkrétan érdekel, termékek márkák sok sok tapasztalatot olvashatsz, értékelést, (kor és bőrtípus megjelölésével). Szívesen ajánlanék én is, de pont amiket keresel azt nem használok szemhéjpúdert. A Max Factor nekem bejött púderben.
2018. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Makeup Revolution, Sleek. Egyebkent minden markanak megvan a jobb- es rosszabb termeke. En is tudom ajanlani a kremmaniat, jo sok velemenyt talalsz ott es meg art is irnak altalalaban
2018. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,

26 éves vagyok

Nem szándékszom még anti age termékeket vásárolni, csak hidratáló ápoló dolgokat, megelőzve pár nem kívánatos hatást :)

2018. márc. 5. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Maybelline és Avon forever!
2018. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neogence-t tudom ajánlani, ha jó hidratálót, bőrápolót keresel. Nem olcsó, de hatásos.
2018. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Utolsó, a Neogence hidratáló szérum Krémmánián 21 000, EBay-en 6400. Szerintem onnan rendelem meg, olvastam jó tapasztalatokat de soknak nem volt még a hű hatás tőle.

Olcsóbban egy próbát megér, köszönöm :)


Fentebbiek, Avon-t használom sminkben, tus és rúzs téren elégedett vagyok. Alapozók terén aligha


A sminkes videókban az a rózsaszín víz amit alapozó alá cseppentenek, mi az és hol szerezhető be és mire jó? :)

2018. márc. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!