Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szép arcú lányok miért...

A szép arcú lányok miért sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
Vám egy barátnőm Ali nagyon szép minden fiú oda van érte, és mégis sminkeli magát, én sokszor láttam smink nélkül és úgy így gyönyörű.. Nem használsz sok sminket de akkor minek? (alapozó, korrektor, szempillaspiral) de egy pattanása sincs meg semmi

2018. márc. 7. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tobb oka is lehet.

Az is lehet nincs onbizalma vagy o ugy latja szepnek magat.

De az is szoba johet hogy imad sminkelni es azert teszi mert szamara ez nem faradtsag hanem elvezet, akarcsak ahogy en erzem😊

L/17

2018. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

-Sminkben szebbnek erzi magat

-O nem latja magat szepnek smink nelkul

-Sminkben jobban erzi magat

Stbstb

2018. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép arc szépségét is lehet fokozni (pl. dúsabbnak tűnő szempillákkal), tökéletes bőr sincs... Bizonyára ilyesmi lehet az oka, de kérdezd meg tőle.
2018. márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaa ertem koszi:) mondjuk sokszor mondja, hogy ő nem szép.. Nem is értem
2018. márc. 8. 07:02
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Mert simább a bőre, feltűnőbb a szeme ha ezeket használja.

Amúgy pedig azért mert nyilván a környezetének jelentős része is használja.


érd:

Volt valami ,,videó" ahol valami 10 éves kislány alapozózta magát. Ebből kiindulva meg elég kevés 14+ nem sminkeli magát.

2018. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy jobban tetszik magának; és lehet, hogy ezt hobbiszinten űzi! De nem gáz, hagyd rá!
2018. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!