Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karika orrpiercinget nőnek...

Karika orrpiercinget nőnek meg van szabva, hogy melyik oldalba tetethet, vagy nincsenek ebben szabályok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy meg van szabva, ha nem jo helyre kered, mar a studiobol elvisz az izlesrendorseg.
2018. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem könnyű dolog és nagyon vigyázni kell vele. Dr. Pier Shing alapvető szabályai alapján aki nem tartja be a Húponnúz című törvényeket, annak levágják az orrát. Sajnos már többen is jártak így. Ugyan ez igaz a fülre is, ott a legjelentősebb példa erre Van Gogh, akinek a fülét vágták le.

Illetve régebben a Gyurcsány-kormány engedte, de most az Orbán-kormány új törvényei megakadályozzák, hogy akárki akárhova tetessen.

Gondolj bele! Milyen anarchia lenne már, ha mindenki mindenféle szabály nélkül tetetne az orrába karika ékszert. A végén még divatháború törne ki a bal orrcimpások és a jobb orr cimpások között.

Száraz tónak nedves partján döglött béka lubickol... hülyeséget kérlek többet te se kérdezz! Ha mégis, akkor számíts a hülye válaszokra.

2018. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nincs megszabva. Nekem a jobb oldalon van. Osztálytársamnak a balban. Válaszd azt az oldalt ami neked szimpibb. :)
2018. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a bal oldalon van, mert nem egyforma az orrom két fele és a bal oldalon szebben mutat nálam. de amúgy tényleg nincs ez megszabva, meg úgy is berajzolják a helyét, akkor látod, hogy mennyire tetszik ott, lehet-e lejjebb/feljebb szúrni stb..
2018. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdes egyaltalan nem hulyeseg, nar igaz orr pc-nel tokmindegy. De pl ferfiaknal a fulbevalo nem mindegy, ha a bal fuledben van akkor azthiszem az az hogy meleg vagy, de lehet forditva, nem emlekszek pontosan
2018. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem a bal oldalon van. allitolag, de ez csak mese, aki a jobb oldalon szurat az a sajat nemehez vonzodik. persze, oda szurass, ahol jobban tetszik. nem szamit a sok mese.
2018. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!