Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldöktetoválás megéri?

Szemöldöktetoválás megéri?

Figyelt kérdés
Nagyon fájdalmas? A saját szemöldökömet gyantázni kell ? Vagy hogy müködik? Kb mennyibe kerül? Aki csinálta megbánta? Azért szeretnék,mert akig van pár szál,halvány szemöldököm.
2018. márc. 17. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon megérte.

Fájt, de teljesen kibírható.

Én szálas tetoválást kértem, teljesen természetesnek tűnik, csak ha nagyon közelről nézi valaki, akkor látszik, hogy tetoválva van. De már van azóta sok új technika, amik még természetesebbnek tűnnek. Ugyan úgy szedem a szemöldököm, mint előtte, gyantával és csipesszel. Nem kell az egész szemöldököt legyantázni.

Én már elég régen csináltattam, akkor 30ezer volt. Most tavasszal készülök újra megcsináltatni, mert már itt-ott kicsit kikopott. Amit kinéztem helyet, ott 40-50ezer körül van. Attól függ, hogy milyen technikával csinálják.

Fontos, hogy jó szakembert válassz, nézz referencia munkákat.

2018. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Undorító a tetováltszemöldök!
2018. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35000Ft körül van
2018. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!