Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan növesszem a szemöldököm?

Hogyan növesszem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Pár éve úgy kiszedte a kozmetikusom a szemoldokom hogy a képen látható 2 rész nekem nincs meg csak félig, szinte ott egy lyuk van, ráadásul a vége nagyon vékony ( ez a 2 és 3 közötti rész). Már próbálkoztam a ricinus olajjal de meg sem akar hatni. Mit tehetnék hogy oda visszanőjjön a szemöldököm?

A kép: [link]


2018. márc. 24. 10:28
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. márc. 24. 10:29
 2/6 A kérdező kommentje:

* 2. Rész nincs meg csak félig

A pont lemaradt :)

2018. márc. 24. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Kend inden este ricinus olajjal
2018. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Őszinte leszek. Sajnos valakinek soha nem nő vissza ugyanúgy mint gyárilag. Pl. Sajnos nekem sem. Bárcsak a lábamon lenne így. 😢
2018. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Ezért nem szabad semmit túlzásba vinni.

Én csak olyat ismerek aki addig szedte, gyantáztatta, hogy sosem nőtt vissza.

Szegények tetoválással próbalják rendbe hozni, de sajnos hiába a profi, szálas, archoz illeszkedő, akkor is messziről virít, hogy mű. Mert ugye, ott nem szőr lesz, csak színes bőr.

De hát senki nem akarja őket megbántani, hogy mennyire gáz.

Ami segíthet folyékony kollagén. Nekem a hajam tövébe nőtt sok "babahaj" tőle, a szemöldököm, szempillám is dúsult.

Egy próbát megér, de hónapok múlva látszik csak. Én nem ezért iszom, hanem izületvédőként edzés miatt, és ez lett a ráadás.

2018. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat 😊
2018. márc. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!