Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a barna bőrszíjas...

Szerintetek a barna bőrszíjas aranyszínű óratok párosítás a jobb, vagy a fekete bőrszíj, ezüst óratok?

Figyelt kérdés
Mindennapi viseletre akarok egy elegánsabb órát,gondolkodtam még az aranyszínű tok,és fekete szíj kombón is,de az kicsit "maffiás" érzést kelt,szerintem.

2018. márc. 30. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete+ezüst hangzik jobban. Nem szeretem az arany cuccokat, nagyon "csilli-villi" szerűek, pávák és plázacicák szoktak olyanokat hordani szerintem... Én nem tudnék komolyan venni olyan férfit aki arany holmikat hord.
2018. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem szeretem sem az aranyat, sem a barna színt, a fekete-ezüst változatra szavazok, de hallgass a saját ízlésedre.
2018. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!