Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korai lenne még sminkelni?

Korai lenne még sminkelni?

Figyelt kérdés
Tizennégy éves vagyok, nagyon megtetszett a szemceruza, szerintetek korai lenne? Csak egy halványabb árnyalatot szeretnék, hogy egy kicsit feldobja az arcomat. :)

2018. ápr. 2. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ennyire minimálisat szeretnél akkor nincs korán. Amíg természetesnek hat és nem azt a látszatot kelti, hogy 6 kiló smink van rajtad addig nincs probléma vele. Kezd el nyugodtan kísérletezgetni, de ha suliba mész, ne vidd túlzásba.
2018. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idősen ez teljesen belefér, 14 évesen kezdtem el kísérletezni én is a sminkeléssel :)
2018. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
nem.
2018. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Még nem tartok azon a szinten, hogy ki is menjek az utcára a "sminkemmel", szóval egy darabig marad a halvány szájfény! :D
2018. ápr. 3. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!