Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok milyen manikűr a...

Csajok milyen manikűr a kedvencetek? Műkörmök? Vagy lakkozva?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2018. ápr. 6. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Francia, egy kis korommatricaval, egesz jol megtudom csinálni magamnak, tobben dicsertek. Általában hosszuak a kormeim,szoval nem kell mukorom. De sokszor a házimunkatol egy nap alatt lepattan a vegerol a festek, ami igénytelenebb számomra mintha nem lenne rajta lakk. Mindennap pedig lusta vagyok ujrafesteni. Igy csak alkalmanként lakkozok. 31
2018. ápr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Saját köröm lakkozva.

Nincs gond a körmömmel, erős, gyorsan nő, úgyhogy nem maceráznék műkörömmel, géllel.

Általában világos színeket használok. De néha sötétre festem, bordó, szürke, sötétkék, csak ezek gyorsabban kopnak.

2018. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
60%
Saját köröm lakkozva. Általában sötét matt lakkokat használok, feketét, bordót, sötétlilát, kéket, szürkét.
2018. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Műkörmöm van, mert a saját körmöm nagyon gyenge, emiatt lehetetlen megnöveszteni, formázni, folyton beszakad, ami csúnya és fájdalmas is. Az egyszerűbb, letisztultabb körmöket szeretem, ezért általában egyszínű körmeim vannak (max. csillámos) vagy francia, ugyanakkor előfordul, hogy megtetszik egy szép minta vagy kövecske, de a full csicsás, túldíszített körmöket már nagyon nem szeretem.
2018. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Gél lakkom van, mindig egyszinű, a gyűrűs ujjamon szokott maximum valami kis sellő por vagy ilyesmi lenni egy kis pluszként.

17/L

2018. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Saját köröm általában lakkozva. Nem túl hosszú, kb az ujjam végig ér vagy azon túl max 1 mm-re. Mindig egyszínűre lakkozom, nekem nem tetszik a többszínű, vagy mintás manikűr. Általában a nude színeket preferálom, néha piros, bordó, barna, lila színeket is használok, de ezeket inkább csak alkalomra. 34
2018. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
saját körömre csinálok magamnak géllakkot, fekete, piros, bordó, lila vagy nude színben. Gyorsabban kész van mint amikor simán lakkoztam és ha két hétig nem is, de 10-12 napig tökéletes marad.
2018. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magamnak festem és díszítem, bár mostanában nincs túl sok időm rá. Mindent bevállalok, kb. 50 üveg lakkom van, viszonylag erősek a körmeim (hosszú sajnos nem lehet, hangszeren játszok). 16/l
2018. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!