Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is könnyebb...

Szerintetek is könnyebb mutatóujjal eloszlatni a szemhéjport? Mert én így tapasztalom.

Figyelt kérdés
Először a körmöm szélével kissé fellazítom, utána végighúzom a fellazított részen az ujjam; majd felviszem a szemhéjamra. Mások is vannak így?

2018. ápr. 18. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapargatni nem szoktam de ha csak gyorsan akarok egy semleges színt felvinni én is ujjal szoktam. Ha viszont erősebb színt használok vagy füstös sminket készítek azt ecsettel csinálom már. Csillámos szemfestéket szoktam még így felvinni de azt is ecsettel eldolgozom utána.
2018. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom :D ecsettel csak az árnyékolást jobb,az alapot felvinni mindig mutatóujjal szoktam,nagyjából szétkenem,és utána viszem fel ecsettel a színt. így megy bele legtöbb anyag. Ecsettel csak fele kerül fel,a szivacs is magába issza felét mire odaér,ujjal a legkönnyebb :D
2018. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a nude csillámos szemhéjpúdereknél tapasztaltam ezt!
2018. ápr. 18. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
En ecsetparti vagyok, mar csak azert is, mert nem tudhatod, milyen bacik vannak az ujjaidon. De ha neked ez valik be, kinek a pap, kinek a papne (:
2018. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is gyakran ujjal viszem fel, mondjuk előtte lefertőtlenítem, mielőtt belenyúlok a cuccba. Semleges színeknél csinálom én is, erősebbnél már nem merem.
2018. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2# voltam... Akik a bacikról írnak... Azt hittem alap hogy előtte fertőtleníted. Nem csak a kezed,az ecsetet,a palettát is. Legalábbis mi így tanultuk. Sminkes vagyok,szóval frászt is kapnának a vendégek ha nem fertőtlenítenék előtte :D

Mindig van egy sprayes flakonom alkohollal.

2018. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván az ember előbb kezet mos!
2018. ápr. 23. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!