Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túraszandálhoz illik a kilakko...

Túraszandálhoz illik a kilakkozott lábköröm?

Figyelt kérdés

Mindig is lakkoztam nyáron a lábamon a körmeimet. De szerintetek túraszandálhoz is jól néz ki?

Milyen színű lakk lenne jó?



2018. ápr. 25. 19:56
 1/7 anonim válasza:
77%
túraszandál semmivel nem néz ki jól. Bármit csinálsz rontani nem nagyon tudsz rajta
2018. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen igaza van az első válaszolónak.A túraszandál már önmagában kegyetlen.
2018. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A túraszandál borzalmasan maszkulin, sosem értettem egy nő hogy vehet fel ilyet Plána ha alapból lakkozza a körmét tehát még csak nem is egy pasis nő..
2018. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A túraszandálhoz a természetes illik ;) Szerintem nem ronda... csak nem a városi cicababáknak való, hanem azoknak, akik tartós és több helyen felhasználható dolgokat akarnak vásárolni. Ha pedig túrázol is, tükrözi az egyéniséged :D Ami csak jó...
2018. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Túrázni zárt cipőben szokás. A túraszandál egy elfuserált férfias borzalom, amelyik nő a lábára vesz ilyet, ott már tökmindegy lakkozott-e a körme...
2018. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor te nem tudod értékelni a túraszandált, előttem hozzászóló. Egy laza erdei.séta, egy vizes szakadék ahol vízben kell gázolni, sátor körüli tennivalók, sorolhatnám mi mindenre jó... És városi használatra is, mivel tartósabb a sok drága divatcuccnál
2018. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem max. valami szinte észrevehetetlen színű. De leginkább semmilyen lakk ne legyen.
2018. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!