Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem korai ennyi idősen a...

Nem korai ennyi idősen a szemöldök szedés/festés?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szerintem elég csúnya a szemöldököm. Szeretném ha egy kozmetikus kiszedné és kiegészítené, hogy ne legyen hiányos (nem durván, hanem inkább természetesen). Van aki megcsinálná, viszont szerintetek nem korai?

2018. ápr. 30. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami vaskos Brezsnyev szemöldök, akkor egy kis igazítás nem korai.

A hiány kiegészítés mi lehetne szemöldök ceruzán kívül? Mert tetoválást soha ne csináltass.

Hiába nyálaznak egymásnak a tetkós szemöldökűek, mind messziről virít, hogy mű.

2018. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ebben a korban nekem is elég dús volt meg gyorsan is nőtt, muszáj volt igazíttatni. Szóval nyugodtan menj el kozmetikushoz, ő megigazítja, hogy természetesen legyen. Ha ritka és kicsit ki kell egészíteni akkor szemöldökceruzát vagy port javasolnék, a festés tényleg elég mű, azzal várj még, ha ki akarod próbálni egyszer.
2018. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen döntöttem úgy, hogy csinálok valamit a szemöldökömmel. Kozmetikus kiszedte szép formára, és utána ilyen henna szerű valamivel befestette. Azóta is járok festetni, 4 hetente. Szerintem nagyon megéri :)
2018. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 2. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 14éves korom elott kezdtem el szedni , mert mar csunya volt egyaltalan nrm vagy fiatal hozza
2018. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!