Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sajat kormomre tetethetek gel...

Sajat kormomre tetethetek gel lakkot?

Figyelt kérdés

Meg soha sem voltam kormosnel es kovetkezo honaoban szeretnek menni. Addig csak szepen reszelnem,apolnam, novesztenem. Mindenkeppen kell hosszabbitani a kormoket azzal a gyurma szeru anyaggal?😂 kerestem mar rengeteg helyen, de mindenhol csak azt tettek ra,utana a szint.

Meguntam, hogy akarmilyen markaju koromlakkot veszek, masnap mar levalik :(

Tengerparti nyaralasra szeretnem csináltatni, ket hetre megyek. Feher kormokre gondoltam+ 2 kormon marvanyt. Meddig maradna fent? Azert gondoltam deherre, mert barna boron jol mutatna es ha barmi tortenne vele, azt ki tudnam javítani koromveg feheritovel


2018. máj. 6. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet a saját körömre. Arra van kitalálva!

Ha megfelelően van előkészítve és elkészítve, akkor 4 hetet is ki kell bírnia!

2018. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A feher tenyleg koszolodik? Meg tengeren nem azik fel?
2018. máj. 6. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A koszolódás attól függ, mit csinálsz. Nekem sűrűn van fehér körmöm, soha nem volt még koszos. A vendégeim is sokan kérik, nem panaszkodnak rá. Van vendégem aki kertészetben dolgozik, neki egyszer csináltunk fehéret, na az övé tényleg csúnya lett. A fodrász vendégeim sem kérnek fehéret, mert a hajfestékek befogják.

És nem, a tengervíz nem oldja a gél lakkot, csak az aceton.

2018. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom!😊

Az igaz, hogy arra a cuccra jobban tapad a gel lakk, mint a termeszetes koromre?

Nyaron melyikek a legkedveltebb formak es szinek? Bocsanat a rengeteg kerdesert, de tenyleg nem volt meg eddig :(

2018. máj. 7. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!