Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztás után 5 hónapig...

Füllyukasztás után 5 hónapig tényleg csak stekker fülbevalót szabad hordani?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam hogy 5 hónapig csak stekker (vagyis ilyen, pillangózáras fülbevalót) szabad csak viselni: [link] )

Igaz ez? Ha igen miért?



2018. máj. 11. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öt lyukat lövettem az évek folyamán, egyszer sem mondták, hogy ne lenne szabad nem bedugósat használni, sehol sem találkoztam még ezzel. Nyugodtan tehetsz bele bármilyet, ha már begyógyult a lyuk, csak a bizsukat érdemes kerülni az elején, hogy elkerüld a gyulladást.
2018. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, nekem is nemrég lett lyukasztva, es nem mondta, senki.
2018. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Az a lényeg, hogy egy hónapig ne vedd ki, utána meg egy ideig még kerüld a bizsut. Ennyi.
2018. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😊
2018. máj. 13. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy egy hónapig ne cseréljem ki azt, amit belottek. Egy hónap után a hátulját kicseréltem egy ilyen műanyag pocokre, mert a pillangó zárat nagyon nehéz volt kiszedni és fájt ahogy kiteptem. Egyik éjszakára bennehagytam a fülbevalót, mert nagyon fájt mindig visszatenni, és reggelre rádagadt a fülem a fülbevalora, és a kis műanyag pöcök bennemaradt a fulemben. Sebészeten vágták ki :D de nem fájt, érzéstelenítettek :)
2018. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző, ez azért egy elég szélsőséges eset, és ritka, mint a fehér holló. :D
2018. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen :D a sima fém csatra nem tudott volna így radagadni, az az ici pici műanyag pöcök olyan mini, hogy kb elveszik a fül lukban.
2018. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!