Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok olysmi márkákat...

Mondanátok olysmi márkákat mint a?

Figyelt kérdés
Thomas Sabo, Pandora, Swarowski, Tiffany&co stb. tehát jó minőségű ékszermárkákat. ( a Tiffanyhoz hasnlóakat főleg, mert az összes Tiffanym imádom). Előre is köszi! :)

2018. máj. 12. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen ezüst/arany ékszert vehetsz, az minőségi. De amúgy Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Daniel Wellington, Catherine Grande, Engelsrufer, Paul Hewitt
2018. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Szia, szerintem aTiiffay and Co-val semmi sem ér fel (egy-két márka kivételével) az ismertebb márkák közül. Esetleg még mindennapi egyszerűbb kiegészítők lehetnek a Michael Kors-nál ( a M.C-ot úgy jellemezném mint, a megfizethető "luxust", bár olcsóbbak a termékei, mégis minőségik), Cartier, Bulgari (na, a Bulgari felér a Tiffany and Co-val szerintem. Én legalábbis nagyon szeretem.) De, esetleg még szóba jöhet a Miu Miu (Bár a M.M:-nek inkább a fashion show-jai kiemelkedők), Hermés, Louis Vuitton, Gucci, Chanel, Dior és az Yves Saint Laurent is. (Ezekközül az oldalak közül nem mindegyikről tudsz online rendelni, de könnyedén beszerezheted pl.: Párizsi boltokban).


Igazából a legmárkásabb márkáknak nem is tudjuk a nevét ugyanis csak egy-egy kihelyezett boltjuk van. Monacóban a kaszinó környékén érdemes körülnézni ill. ha, Monacóban jársz esetleg, akkor mindenképpen menj be a casinóval szembeni, fehét, fektetett tojás alakú boltokba is.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett csak feltörtek az érzelmek. :')

2018. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. máj. 13. 22:16
 4/7 anonim válasza:
64%
A Tiffany-hoz már dukál egy Fendi cobolybunda.
2018. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem egy kimondott márkát mondok, de ajánlom az Ékszer-Eshop oldalt. Itt csak eredeti arany, ezüst és nemesacél - tehát csupa prémium minőségű ékszer van. Van csomó Swarovski kövekkel díszített ékszer is.

Hatalmas választékuk van, és rengeteg hasonló stílusú van, mint amilyen márkákat leírtál.

Már sokszor rendeltem tőlük, és eddig mindig maximálisan meg voltam elégedve.

2018. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 nagyon kösziiiii! Sokat segített ment a zöld kéz!!!!
2018. szept. 11. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Versace
2018. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!