Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem ki magam az...

Hogy sminkeljem ki magam az iskolai fotózásra? 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kevesebb, mint egy hét múlva lesz egy fotózás a suliban, és nekünk (nyolcadikosoknak) ez lesz az utolsó, nemsoká ballagunk. Szeretnék egy kicsit több sminket felvinni, csak alapból két problémába ütköztem: az egyik, hogy (magyarként) eléggé ázsiai arcberendezésem van, sokan megjegyezték már. Amilyen sminkeket már kipróbáltam, mindig csak felerősítették az ázsiai vonásaimat. A másik baj, hogy több (2) tanár is megjegyezte, hogy sok sminket hordok hétköznap, és ezeken a fotókon az összes tanárom rajta lesz az osztállyal, nem szeretném, ha megint a többiek előtt szólnának be valamit.

Hétköznapra mindig így szoktam sminkelni: alapozó (nemsoká váltok BB krémre), korrektor, púder, szemöldökzselé, szemöldökpor (nevetségesen kevés és világos szemöldököm van), szempillaspirál, meg valamilyen színű matt szájfény, ami illik az aznapi ruhámhoz, de legtöbbször barnás színű, hogy természetes legyen.

Szerintetek hogy kéne kisminkelnem magam, hogy egyrészt ne nézzek ki nagyon ázsiainak (persze nincs bajom velük), másrészt ne annyit tegyek fel, hogy beszóljanak a tanáraim?

Ha van bármi kérdésetek, írjatok nyugodtan.

Köszönöm előre is a válaszokat! (hibákért pedig elnézést, telefonról írok)

15/L



2018. máj. 13. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Én fiú létemre csak annyit mondok ezzel kapcsolatban: A kevesebb néha több!

A fiúk egyébként se szeretik azt, akin van 6 tonna smink.

És ez a most "divatos" vastag szemöldök pedig egyenesen undorító! Még a szép lányokat is elcsúfítja, úgyhogy ezeket tartsd észben.

2018. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
1,5-2 mm vastag vakolást ajánlok, meg kell adni a módját.
2018. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az alapozóval lehet a bajuk próbáld meg hogy csak korraktort használsz és azt fixáld púderrel. Termeszetesre huzd meg a szemoldokod es a ruzs helyett probald ki a szajfenyt

A fiuknal is garantaltan nagyobb siker lesz

15/l

2018. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mesicicus ***** válasza:
A szemöldökön sok múlik szóval ha vastagabbra/sötétebbre szeretnéd az rendben van viszont próbáld meg nem túlzásba vinni, ezen kívül próbálj meg egy kis színt vinni az arcodba pirosító/kontúr lehet többnek hangzik de senkinek sincs egyszínű arca és így természetesebb a hatás. A lényeg az ,hogy akármit is kezdessz az arcoddal tartsd meg a mértéket.
2018. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!