Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagy gond, ha egy lánynak is...

Nagy gond, ha egy lánynak is van fültágítója? Fiúk véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Szóval, ha van egy lány akivel egyeztek stílusban és van fültágítótok, nektek tetszik, hogyha egy lánynak is van, vagy lánynak inkább ne legyen?
2018. jún. 3. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Ennél undorítóbb dolog a világon nincs, aztán majd pár év múlva feldereng a fejedben valami észféle, és ott állsz majd egy kinyúlt, spagetti füllel...
2018. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha max 10-12mm akkor bejön :)

Nekem is volt tavaly,csak meguntam, kivettem,vissza is húzódott fél éven belül :)

2018. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: ha nem tűnt volna fel nem arra voltam kíváncsi, hogy mennyire tart a nép (illetve te) idiótának, hanem, hogy stílusban hasonló srácoknak (gondolom neked semmi közöd ehhez a stílushoz) akiknek szintén vannak fültágítóik, mit gondolnak arról, hogy egy hozzájuk hasonló lánynak jól áll-e (szerintük) vagy nem.


második: nekem jelenleg 10mm (fél éve), de szeretném tovább tágítani 14-16mm-re, mert az eredeti cél ez lett volna, mondjuk nem hiszem, hogy lesz ebből bármi, talán megállok a 10-nél. :v

2018. jún. 3. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne lehetne lányoknak? Stíluson belül inkább előny. Nekem is van,az alteros fiúk szeretni szokták,páromnak is tetszik.
2018. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is van
2018. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!