Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen olcsóbb gél lakk...

Milyen olcsóbb gél lakk márkák vannak?

Figyelt kérdés
A crystal nails, perfect nails nekem kicsit drágra...tudtok esetleg valami olcsóbb kategóriát? :D

2018. jún. 5. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bevállalósabb vagy, akkor rendelj netről. Aliexpress stb.

Én magamnak építek zselét, crystal nails-es titanium gel-t használva, de azért mert nekem ez vált be. Mindent, ami nem “anyag” lakk/zselé stb, inkább aliról rendelek és azt a pénzt meg inkább az anyagba fektetem.

Mikor géllakkoztam magamnak a Classic Nailstől rendeltem egy teljes szettet, kicsit olcsóbb árkategória és teljesen meg voltam vele elégedve.

(Btw a szépségipar, főleg a körmözés drága :( )

2018. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Moyrának a zseléit még nem próbáltam de a sima lakkok, nyomda cuccok nekem 10/10 de barátnőm körmös vizsgáján is láttam pár moyra cuccot
2018. jún. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A moyra jo es olcso. En hasznaltam jo ideig, semmi gondom nem volt vele.
2018. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megerősítem én is hogy a Moyra géllakkok nagyon jók illetve a Perfect Nails géllakkok is.


Aliexpressről, wishről meg ebayről szerintem NE rendelj, nagyon nem jók! Próbáltam már és ki is dobtam őket..

2018. nov. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!