Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műszempilla manapság alapkel...

A műszempilla manapság alapkellék?

Figyelt kérdés

Egy sminkes videót sem láttam ahol szépen kifestenék a szempillájukat,gyakorlatilag senki nem is használ már szempillaspirált,mindenhol felpakolják a műszempillát és kész.

Lehet hogy le vagyok maradva,de nekem ez kicsit sok egy buli sminkhez...még azt is vigyázgassam,elnehezíti,töri a szemem,ez hogy lett mindennapos használatú? Sminkesek,minden sminkhez szempilla jár?



2018. jún. 21. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Szia! :)


A YouTube, instagram videókban fontos a látvány! Sokkal szebben mutat (a videóban) a smink ha rátesznek egy muszempillat :)


Nem utolsó sorban, pedig nagyon sokat tud dobni a megjelenésen! :) nyitottabb lesz tőle a tekintet :)

2018. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

persze, a fizetős ku rváknál az

közben meg úgy néznek ki, mint régen a babák, azzal a gusztustalan műanyag szempillasorral..műanyag és ocsmány

2018. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Ahogyan az első mondja, igaz. Ami a hétköznapi életben már a “túl sok” kategóriába esik, az mutat a kamerák előtt jól.

Kötve hiszem, hogy a szempillaspirál kimenne a divatból.

Nem ítélem el azokat a nőket, akik hordanak, mert bizony nem mindenki születik hosszú, vastag szálú, sötét színű söprűs pillákkal, mint például én.

Én inkább a pilláim dússágával nem vagyok megelégedve, ezért nagyon ritkán használok olyan speciális soros pillát, ami csak egy kis plusz dúsítást ad, mert hosszítani már nem szeretném. Egyébként amit én használok, nem egy klasszikus műszempilla, hanem annál sokkal könnyebb szerkezetű, így mindenképp kell rá spirál is.


Azt viszont nagyon visszatetszőnek tartom, amikor pl. Avon katalógusokban szemmel láthatóan műszempillákkal reklámozzák, hogy “hű, de hiperszuper spirál”.

2018. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Rég rossz lenne, ha alapkellék lenne...
2018. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!