Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercing Inkább lövés vagy...

Orrpiercing Inkább lövés vagy szúrás?

Figyelt kérdés
Orrpiercinget szeretnék de nagyon félek az át lyukasztastol mennyire fáj ? Inkább lövessem vagy szurassam ? Fáj? Mennyi idő alatt gyógyul be ?

2018. jún. 29. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig szúrás, a lővés károsítja a szöveteket.
2018. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Meg várok kommenteket például mennyire fáj ?
2018. jún. 29. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy az első mondja. A nyelv és ajak piercingem is szúrva volt, úgyhogy nem tudom a lövés milyen, de a szúrás nem vészes. Bár mindenkinek más a fájdalom küszöbe. Szerintem nekem nem túl magas, de érzéstelenítés nélkül is kibírtam, mikor az ajkamat szúrták.
2018. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szúrás.

A szúrás érzéstelenítés nélkül kb olyan, mintha egy pattanást nyomnál ki az orrodon, bár annál enyhébb, és jóval hamarabb elmúlik. Nincs egy másodperc sem. A gyógyulási idő 4-8 hét látszólagosan és olyan 3-12 hónap ténylegesen. Első két hónapban célszerű odafigyelni rá és betartani mindent, amit elmondanak róla. Célszerű titán anyagú, egyenes szárú ékszerrel csináltatni (ezt ott helyben kell jelezni). Fül lyukasztáshoz képest (cimpa) kicsit rosszabb, de porcos lyukhoz képest nem vészes. Az oltás ennél jobban fáj és abból már jó párat kibírtál. Utókezeléshez legyen otthon octenisept folyadék/spray.

2018. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szúráskor kicsit furcsa érzés mintha lebegnék annyira túltolódik az adrenalin :D

Viszont a lövés lehet hogy gyorsabb de egy tompa ékszert erőszakol át az orron, akár a porc is eltörhet közben.

Amúgy figyi, én is parázok a fájdalomtól, el kell menni minél előbb megcsináltatni, akárhogy fáj utána meglátom és az első gondolatom hogy "basszus, teljesen megérte, imádom" szóval nyugi, többet fogsz gyönyörködni utána a piercingben mint a fájdalomra koncentrálni, menj el megcsináltatni, mire megtudod mennyire fáj már vége is.

2018. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ma csináltattam szúrással hát mit ne mondjak nem volt jó érzés :D
2018. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!