Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó nélkül smink?

Alapozó nélkül smink?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha kifestem szépre a szemem és rúzsozok, de nem fogok az arcomra használni alapozót és semmi mást, az mennyire lesz fura vagy igénytelen? Az arcom szeplős, de nem sűrűn! Egy koncertre fogok készülni. :D Köszönöm előre is! :) (hozzá teszem, soha nem használtam alapozót és nincs is itthon)

2018. júl. 5. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyaltalan nem igenytelen!! Ha eppen nincsenek pattanasaim, akkor csak szempillaspiralt, esetleg ruzst szoktam hasznalni. Nincs azzal semmi baj ha nem vagy total sminkben:)
2018. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én általában elég erősen sminkelek, de sosem használok alapozót, mert nem tartom fontosnak.
2018. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! <3
2018. júl. 5. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem igénytelen vagy fura, akinek nincs semmi bőrhibája szerintem tök felesleges. Én sem használok csak nagyon ritkán ha van 1-2 pattanásom
2018. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Csak akkor, ha makulátlan a bőröd. A színes száj és szem csak kihangsúlyozza az egyenetlen bőrszínt, karikákat a szem körül, tág pórusokat és egyebeket. Alapozó nem feltétlen muszáj, de egy BB vagy CC nem árt ha egységes bőrképet szeretnél.

Tudod: Mindig tiszta, makulátlan vászonra festünk. A sminkelés is művészet valahol, csak az arcod a vásznad!

2018. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
5. vagyok, szoktam látni piros szájas, füstös szemes csajokat lila karikákkal, pattanásokkal és piros orral, hát minden, csak nem igenyes! Aki a szemére igényes, az arcbőrére is legyen az, különbem fityinget nem ér a sminkje. Persze ez alól kivétel a valóban szép egységes arcbőr, de az 100 nőből kb. 2.
2018. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kaphatnék BB és CC krém linkeket, hogy mi lenne jó? Kipróbálom :) Köszönöm mindenkinek :*
2018. júl. 6. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem máson nem érdekel, mi van, de MAGAMON igénytelennek tartom, vagyis inkább feleslegesnek a mindenféle festéket az alap nélkül.


És hibátlan bőröm van, soha nincs egy pattanásom sem. Ha pattanásos lennék, nem alapoznék/BB-znék.

2018. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt ajánlom jó szívvel, imádom! DM, Rossmann.

2018. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megcsúszva kicsit... de írok. Nem fura, ha szép a bőröd. Én se használok, mert az antiallergén is kiüt. :)
2018. okt. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!