Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel fessem barnára a fekete...

Mivel fessem barnára a fekete szemöldököm?

Figyelt kérdés
Sziasztok világos barna hajam van, szőkés és a szemöldököm fekete. Nekem nem tetszik, szeretném ha a szemöldököm is barna lenne. Tudnátok ajánlani valamit? Esetleg egy szemöldökös meg tudná csinálni, hogy szép barna szemöldököm legyen? Vagy valami van barna szemöldök festék?
2018. júl. 19. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus meg tudja csinálni. Ha magadnak akarod lehet kapni kifejezetten szemöldök festéket. Én Refectocilt használok, fodrászkellékesben veszem, 4 színben lehet kapni.
2018. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szemöldökfesték amit otthonra lehet venni gondolom úgy működik mint a hajfesték, vagyis csak azonos mélységű vagy sötétebb színre fest. A fekete szemöldököt tehát nem fogja kivilágosítani, azt ha nagyon akarod festeni, ki kell szőkíteni előtte, amit viszont nem árt szakemberre hagyni.
2018. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A dmben található egy hajszőkítő, balea-s termék, én kipróbáltam a fekete szemöldömön és sikerült világosítani rajta, mostmár sötét barna a szemöldököm

Nekem 3. használat után volt látható eredmény és minél többször használod annál világosabb lesz és fokozatosan eléred a kívánt árnyalatot

2018. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!