Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok hogy álltok ezekkel a...

Csajok hogy álltok ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Műköröm, műszempilla, póthaj, haj festés, szemöldök festés, smink.

Illetve hány darab van ezekből: fülbevaló, nyaklánc, karkötő, óra


2018. júl. 20. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Géllakkom szokott lenni, szeretem de csak semmi csicsa. Általában egyszínű vagy egy körömben kövek, csillogós, esetleg egy kis díszítés.

Engem személy szerint taszít a műszempilla, annyira látszik rajta, hogy nem természetes, ha pedig elkezdenek kihullani a szálak még csúnyább, sokszor nem előnyös a viselőjének sem. A sima felragasztósról is hasonlóan gondolom, hogy túl sok.

Póthajra azt mondom, ha szüksége van rá az illetőnek és jól megvan csinálva akkor biztos sokat dob a viselőjén, Nekem nincs nem is volt, szerencsére sok hajam van.

16 évesen festettem ombrét mert az egész hajam nem festethettem be, ez egyfajta kompromisszum volt. Utána rá egy évre eléggé elrontották ezért szinte a tetejétől csinált egy másik fodrász átmenetet.Azóta rengeteget nőtt a hajam vágva is lett, már csak a végében van ebből a festésből. Igazából ez így már tetszik ( persze közben voltam fodrásznál aki újra festette de nem ment följebb a szőkítéssel) és hamvasító cseppekkel szoktam a végét locsolgatni vagy áztatni és így nem sárgul be. De nem nagyon tervezem újra festetni.

Szemöldököm nincs festve, ha sminkelek az nagyon alap. Spirál, korrektor, meg a szemöldököm szoktam megcsinálni.

Nem bírom a bizsut ezért nem sok fülbevalóm van, nem is hordok mindig. A nyakláncokat szeretem abból több van. Kb olyan 15 amit hordok is. A karkötő szintén zavar. Órám pedig egy van, de az jó minőségű.

2018. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú. Hát a mű dolgokat én nem kedvelem. Géllak,a hajamat festem,a szemöldökömet erősítem szemöldökficcel. Smink: alapozó, barnítógyöngyök, szemceruza,szempillaspirál. Általában barna árnyalatú szempúder- de azt ritkábban teszek már fel. A bizsu lógós,karikákat szeretem, illetve az egyszerű bedugósokat. Ezekből van 1 nagy doboznyi. Nyakláncból 2 ezüst amit hordok, arany is van de nem szeretem. Nyakláncból nem hordok bizsut. Karkötőből van 1 szett, egy ezüst. Ezt se szeretem igazán. Órából van 3 ezüstös,1 rózsaszín de most szeretnék venni egy fából készültet. Gyűrűből van pár- de csak a jeggyűrűmet hordom ami koafa berakásos cirkóniával. Kicsit elszoktam az ékszerektől mert a munkahelyemen nem lehetett hordani-most gyesen vagyok- a gyerek meg leszedi rólam.😀
2018. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Műköröm ( sokaig volt, de mar nincs 9 honapja) műszempilla ( sosem volt, nem tetszik, nagyon fura hatasa van szerintem) , póthaj ( sosem volt, nem tetszik, legtobb csajnak nagyon csunyan van felteve, ordit, hogy meddig tart az igazi haj) haj festés ( lassan 10 eve festem a hajam, nem talalok benne semmi kivetnivalot) , szemöldök festés ( nem fogja be a festek, mert tul keves szemoldokom van, ezert szemoldokceruzaval rajzolom meg) , smink ( bb krem, puder, spiral, szemoldokceruza mindig van rajtam , ha elmegyek itthonrol valahova, de szemhejat sosem festek szinesre pl.)


Illetve hány darab van ezekből: fülbevaló ( 2-3 par, bizsu, beszurhatos, olcso) , nyaklánc ( 1 darab, amit a ferjemtol kaptam evekkel ezelott, es csak alkalomra hordom), karkötő ( 1, amit szinten ferjemtol kaptam, ezt mindig felteszem, ha megyek valahova) , óra ( 1, alkalmi, ferjemtol)

2018. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Műköröm, műszempilla, póthaj: van sajátom, nem kell mű

Hajfestés: festem rendszeresen, a saját hajszínem nem áll jól

Szemöldököt nem festek

Smink: szoktam, de nem olyan durván, mint a youtube videokban :D

1 db arany fülbevalót hordok

Nyaklánc, karkötő kényelmetlen, mindig elszakadnak

Órát sose hordtam

2018. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyikkel sincsen semmi problémám. Aki úgy érzi, hogy szüksége van rá vagy szimplán tetszik neki, akkor az csinálja csak, lehet látni jó és rossz példákat is egyaránt.


Műkörmöm van, rövidebb kocka és általában egyszerűbb, pl. francia, egyszínű fényes/matt, csillámos vagy esetleg egy kis követ kérek rá. Magamnak nem tudnám ilyen szépen megcsinálni, tartósabb is és a körmöm is nagyon gyenge, megerősítés nélkül nem lehetne szépen formázni, megnöveszteni.

Műszempillám még nem volt sosem, de nekem nagyon tetszik (a természetesebb hatású és nem a függönyrojt méretű). Már sokszor gondolkodtam rajta, de feleslegesnek érzem szimpla hétköznapokra és akkor még azt is kellene töltetni, ami plusz pénz és idő.

Póthajam nem volt és nem is tervezem. Szerintem ennek max. akkor van értelme, ha valakinek tényleg nagyon kevés haja van, de "csak úgy" nem csináltatnék.

A hajamat nem festem, bár már gondolkodtam rajta, de szeretem a saját hajszínemet és nem tudok elképzelni más színt, árnyalatot, ami jobban állna.

A szemöldökömet nem festetem külön (magamnak is formázom), csak sminkelek. Használok arctisztítókat, radírt, hidratálókrémet. A sima átlagos hétköznapi sminkem az alapozó, korrektor, púder, szempillaspirál, szemöldökzselé. Néha használok szemceruzát vagy tust, de szemfestéket vagy bronzosítót inkább csak alkalmakra.


Fülbevalóm az sok van (pontosan nem tudom), mert azokat nagyon szeretem. Egy-két nagyobb, lógós is van, de a legtöbb az kisebb "bedugós" pl. köves, gyöngy, "pötty" stb. Nyakláncot ritkán szoktam hordani és kettő van, amit ténylegesen használok (mindkettő kisebb méretű köves statement). Karkötőm és órám nincsen, nem is használtam soha.

2018. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezekből semmi nincs, kivéve pár medál bőrszíjon (achát, halálfejszerűség, sárkány, miegymás), de azokat is ritkán hordom.


Sosem voltam nőies, műkörme (és körömfúrója :D) is csak a páromnak volt, férfiként, nekem nem :D


Egyszer azért jó lenne megtanulni sminkelni (s kifesteni a párom, neki az jól áll), de macerás.


A műszempilla taszít, műköröm szép lenne, de ki tudja, mennyire lenne nekem egészséges és amúgyis fura lenne, ha a saját gyenge körmöm 3 mm-re nő, már kezd zavarni, annyira szokatlan.

Póthajra semmi szükségem, hosszú, dús hajam van s még a színe se rossz így barnán sem.

Régebben évi egyszer befestettem a hajam, szeretem, ha bordó, eléggé természetesen hat (nyilván evidens, hogy festett, de nagyon közel áll a természetes hajszínemhez, mivel alig tudja megfogni a hajam a festék s lenövéskor sem látszik, hogy lenőtt, szépen fokozatosan hozzákopik).

2018. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Műkörmöm nincs, olyan hangszeren játszok, ami mellett nem is lehet.

Műszempillát alkalmakra teszek fel, a csináltatásom gondolkodom még.

Póthajam nincs, a sajátom növesztem (már egész hosszú).

Az eredeti hajam fekete, rézvörösre szoktam festeni.

A szemöldököm tartósan nem festem, csak amikor sminkelek akkor pomádéval megcsinálom.

Smink: ha elmegyek itthonról, általában sminkelek, ez: alapozó, korrektor, púder, bronzosító, highlighter, szemöldök pomádé, csillogó/fénylő szemhéjfesték (világos színű mindenképp), rózsaszín fénylő szemceruza a vízvonalamra és szempillaspirál.

Fülbevaló: 4pár karika, 3 lógós amit hordok, meg rengeteg kicsi amit nem, 4 fülgyűrű, amit néha hordok. Ezek nemsokára gyarapodni fognak, most rendeltem még.

Nyakláncot nem hordok, azt hiszem 2 van.

Karkötő 1 van, amit hordok, de most rendeltem pár ilyesmit:

[link]

Órám 2 van, de csak ha olyan helyre megyek, ahol nem szeretném a telefonomon nézegetni az időt hordom.

19/L

2018. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Műkörmöm még sosem volt, csak lakkozni szoktam viszont van amelyik tetszik. Ha nem nagyon hosszú vagy nagypn hegyes akkor szerintem nincs vele baj. Műszempillát láttam már igényesen felrakva máson, az úgy tetszett de nekem még nem volt, egyenlőre nem is tervezem hogy lesz. De tényleg tud jól kinézni ha NORMÁLISAN van megcsinálva. Póthajam sincs, azzal sincs bajom ha nem látszik hogy hol ér véget a saját haj. A hajam másodszorra lett festve, nagyon sötét vörösre. Eredetileg barna a hajam, de így nekem jobban tetszik. A szemöldököm szemöldökkrémmel formázom, sajnos pár helyen hiányos, pedig sosem nyúltam bele, csak a formájából kilógó szálakat szedem ki. Sminkelni szoktam, de nem viszem túlzásba ezt sem. Fülbevalóból kb 4-5 pár van, nyakláncból 3 de nem nagyon hordom őket. Karkötőből 1 ezüst, 1 bőr és 1 fekete virágos csipke-szerű (fogalmam sincs hogy hívják)


18/L

2018. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A műkörmöt nem szeretem és feleslegesnek is tartom magamon, egyrészt mert körömrágós vagyok, ha épp meg van körmöm, az megfelelő hosszúságú. Műszempillát sem szeretnék. Sem póthajat. A hajamat festettem most, tavaly rézvörösre, de már csúnya lett, úgyhogy most az eredetihez hasonló sötétbarna lett. A szemöldököm teljesen rendben van, szemöldökporral szoktam megerősíteni kicsit. Sminkelni amúgy nagyon szeretnék, de egyrészt béna vagyok, másrészt zavarni szokott, hogy "van valami az arcomon". Néha, mikor olyan kedvem van, húzok egy cicaszemet, vagy feldobok valami szép színű rúzst. A szemöldökömön kívül barna szempillaspirált szoktam még használni napi rendszerességgel.

Ékszerem sincs sok. Fülbevalóm van 3 pár, kb. 4 darab nyaklánc, 6 darab karkötő és 1 darab óra.

2018. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Műkörmöm 2 éve van folyamatosan, előtte nagyon rágtam a körmöm, szoval lényegében ezért is van.


Műszempillám most van először, viszont nem tervezem többször megcsináltatni, csak ki szerettem volna próbálni.


A hajam egyszer volt festve ombre-ra még pár éve, ezen kívül nem.


Szemöldökömet néha befestetem kozmetikusnál.


Sminkelni nem igazán szoktam, csak alapozót, korrektort és púdert használok.


Az ékszereket nem szeretem, csak a fülbevalókat, abból van sok, valamint egy órám van amit mindennap hordok.


17/L

2018. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!