Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó drogériás szempillaspirálok?

Jó drogériás szempillaspirálok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Évek óta ezt használom. Tökéletes az állaga, fennmarad egész nap.

2018. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Lovely curling pump up, a kollagénes és a vámpíros nagyon jó, illetve most van egy p2-s, azt is tudom ajánlani.
2018. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Essence false lashes.
2018. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lovely curling pump up - olcso es kbszott jo, termeszetes, hosszu pillakat ad, nem tapaszt ossze

Loreal wake me up - picit dragabb, ubis illata van, nagyobb kefe rajta, kicsit osszeragadhatnak a pillak, nem valasztja el oket olyan szepen

2018. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Maybelline New York Cils Sensational :)
2018. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már legalább ötödszörre veszem újra a Maybelline Lash Sensational spirálját, mert ennél jobbat még sehol nem találtam.

Reggel nyolctól este nyolcig meg sem mozdul a pillákon, nem potyog, mint a legtöbb spirál, elég hamar bombabiztosra szárad.

Igazi műszempilla hatás érhető el vele.

2018. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 wundergirl201220 válasza:
100%

Essencenek, trend it upnak vannak jó cuccai :) esetleg még maybelline-nel keresgélj. Bár én az Oriflame-s "No compromise" spirálra esküszök.

18/l

2018. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!