Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » UV lámpával és az essence...

UV lámpával és az essence gélhatású körömlakkjaival tudok gélles körmöket csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy melyik körömlakk alkalmas arra, hogy házilag gélles körmöket csináljak?
2018. júl. 27. 17:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy igazából teljesen mindegy, hogy milyen körömlakk
2018. júl. 27. 17:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gél lakk lesz jó, minden ami "hatású", sima lakk csak max picit vastagabb / fényesebb
2018. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha gélhatásúval csinálom meg akkor tartósabb is? Vagy kb. annyit ér mintha kifesteném
2018. júl. 27. 17:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Gél lakkot tudok venni drogériákban vagy csak online rendelés?
2018. júl. 27. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gélhatásúhoz nem kell lámpa, és nem lesz belőle géllak.

Kicsit tartósabb, szebb, mint a normál lakk, de ennyi.

Igazi géllakot is lehet otthon csinálni, csak kell hozzá alapozó, szín, és fedő. Ezeket is be lehet szerezni. De speciálisan géllakhoz való kell. A márka mindegy, mindenkinek más vált be.

2018. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2018. júl. 27. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

csak megerősíteni tudom az eddigi válaszokat, a gélhatásúhoz nem kell lámpa, az csak sima körömlakk

hiába használnál hozzá, semmit nem segítene rajta


nem szoktam géllakkozni, így annyira nem tudom hol lehet kapni, de drogériában nekem még nem tűnt fel, hogy lenne ilyen

fodrászkellékesnél már láttam, Moyra márkájút (abból a sima körömlakk nagyon jó és az ára is kedvező)

de rendelni is tudsz vagy kereshetsz vmi körmös boltot

2018. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2018. júl. 27. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!