Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen már lehet sminkelni?

Frances kérdése:

12 évesen már lehet sminkelni?

Figyelt kérdés
A hugom 6.-ba megy és már szeretne sminkelni.A szülinapja szeptember 1-én lesz és tőlem szempillaspirált kért csak!Persze mást is kap majd

2018. júl. 31. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem korai, nevetségesen is néz ki egy 12 éves kislány kisminkelve.

Esetleg valami szájfénnyel nem lehetne kiváltani ezt a szempillaspirálos dolgot?

2018. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Lehetni lehet, csak röhejesen néz ki.
2018. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Szempillafesték, rózsaszín szájfény és valami szürke, barna vagy rózsaszín szolid színű szemhéjpor jól állhat egy ilyen kis fiatalkának. Persze este alaposan le kell mosni minden részét, hogy ne tegyen kárt a fiatal bőrébe. Az erős smink még nem állna jól neki, arra lehetőleg csak majd 17-18 évesen kerüljön sor, mert egy ilyen kis babapofin nevetségesen nézne ki pl. egy fekete füstös szemhéjfestés.



Én tehát azt gondolom, lehet ilyen korba sminkelni, de NE TÚL ERŐSEN, valamint este mossa le alaposan az illető.

2018. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

tegnap 23:31


Cipőjét azt lehet, de ne mindig másra gondolj!

2018. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne?ha valamelyik idiőta szülő kisminkeli a 3 éves kislányát az sem tilos csak nevetséges.de 12 évesen teljesen rendben van hogy sminkelni szeretne
2018. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén, nem olyan feltűnően igen.
2018. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
29%
Én már 11 évesen sminkeltem de csak mert én táncos vagyok és fellépésekre kötelező, de azon kívűl soha nem sminkeltem, és szerintem béna is.
2018. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!