Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed a feromon...

Mi a véleményed a feromon parfümről?

Figyelt kérdés

[link]


Kinek mi a véleménye erről az oldalról? Valaki használt már feromon parfümöt? Mennyire volt hatásos? Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 21. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hugyban is van feromon attól még azt se kenem magamra.

Szerintem biztos van valami különbség különben nem reklámozhatnák(remélem vagyunk ennnyire fejlett ország). De erős a gyanúm, hogy nagy részt parasztvakítás...

2010. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól mondják előttem.

Arról nem is szólva, hogy az emberi orr nem nagyon érzi a feromonokat, mivel nem vagyunk sem kutyák, sem molylepkék...


És az izzadság is vizelet is tartalmaz, mégsem az izzadt, "hugyos" hapsikra buknak a lányok.

2010. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A parfümüknek jók az illatuk már régóta ilyen parfümüket használunk a párommal,de az elég nagy baromság hogy vágyfokozó.Nem igaz hogy "beindulunk" tőle,jó illatuk van.De csak ennyi,semmi vágyfokozó hatása nincs.Aki ilyet mond az hazudik.Ám az illatuk elég tartós,mi ezért használjuk,és pl.:a Nina Richi parfüm üzletbe több ezrek ,addíg én ugyanazt megveszem 3500ért.Csak az üvegje más,illata ugyanaz.

22/L

2010. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én láttam egy műsorban (what's good for you) hogy letesztelték, hogy ikrekre, akiknek elvileg ugyanolyan az alapillatuk meg ugye a külsejük is, ilyen párcserélgetős (:D) randira vitték őket és egyikre tettek feromon parfümöt másikra nem és semmi különbség nemvolt, szóval nem vonzódtak jobban ahhoz akin feromonos parfüm volt, egyszóval egy nagy kamu
2010. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!