Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudhatom, hogy milyen...

Honnan tudhatom, hogy milyen szemöldök állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, holnap megyek életemben először kozmetikushoz. Eddig itthon próbálgattam én magam kiszedetni, de hát nem igazán sikerült, szóval rávettem magam, hogy inkább kozmetikushoz megyek :s

Csak az a baj, hogy fogalmam sincs, milyen formájú állna nekem jól. Nem akarok semmi extrát, csak hogy szép alakja és íve legyen. Ha jól tudom, ilyenkor fel szokott mutatni a kozmetikus egy könyvecskét, különböző szemöldök félékkel, és akkor válasszak, amelyik tetszik. Vannak olyan szemöldökök, amik tetszenek, de nem tudom, hogy ami tetszik, az tényleg jól is állna nekem... Tudom, hogy a szemöldököt általában fejformához választanak, de még ezt sem tudom normálisan eldönteni, a szögletes-ovális között mondanám, de van olyan is, hogy hosszúkásnak látom a fejemet...


Vagy elég, ha azt mondom a kozmetikusnak, hogy csinálja úgy, ahogy szerinte a legjobban állna nekem?


Megköszönném ha segítenétek, engem nem igazán érdekelt ez az egész "szépségvilág" téma idáig, és hát nem sok mindenhez értek még, tudom eléggé le vagyok maradva:/ Illetve nem tudom, hogy jó témába raktam-e, ha nem, akkor bocsánat.



2018. aug. 28. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bízd rá magadat a kozmetikusra!

Tőlem megkérdezte,hogy milyet szeretnék,de azt mondtam,hogy rábízom magamat.

Elégedett voltam,azóta is ugyanúgy csinálja.:)

2018. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alapvetően szerintem mindenkinek az a forma áll legjobban, amilyen eredetileg a szemöldöke, de keress képeket a neten, és mutatsd meg a kozmetikusnak.
2018. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem az a legjobb,ha azt mondod a kozmetikusnak,hogy fazonirozza meg az eredetit.Úgy biztos,hogy jól fog állni.😊
2018. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Milyen volt először a kozmetikusnál?

Milyen lett az eredmény?

2018. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csak formazott vagy festette is a szemoldokod?

Mennyi lett?

Sokáig tartott?


Ne haragudj a buta kerdesekert..de én is most fogok először menni

2018. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!