Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lidokain krem septum szurashoz?

Lidokain krem septum szurashoz?

Figyelt kérdés
Mennyira erzestelenit? Erdemes megvenni? Septumot szeretnek. Vagy ha jeget teszek oda mielott szurom? Valamelyik hatasos? Ha igen melyik?

2018. aug. 30. 14:46
 1/8 A kérdező kommentje:
*mennyire
2018. aug. 30. 14:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon jó hozzá. Folyadék erősebb sokkal és az orr amúgy is nyálkahártya szerű, ahol az jobban fel is szívódik. A krém gyenge. Ha a fájdalomtól félsz, akkor szalon, ott jégsprayvel is meg tudják oldani. Persze érzéstelenítés nélkül sincs semmi extra, ki lehet bírni.
2018. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól csinálják nem vészes, igazából nem a porcon megy át a tű hanem az elől lévő porc nélküli hártyás részen az meg egy pillanat, szerintem ez pont olyan piercing ami az enyhébb kategória.

Meg figyi, gondolj arra hogy mire megtudnád mennyire fáj már úgyis kész van.

2018. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ment a zold kez.
2018. szept. 4. 16:51
 5/8 csakegy5 válasza:
100%
Úgy tudom általában nem érzéstelenítenek. Megcsináltattad? :)
2018. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma megyek:)
2018. szept. 5. 07:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szoktam,ha valaki kéri.Teljesen jó,nem fogsz érezni semmit.Viszont ha nem használsz semmit,akkor se vészes.
2018. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sassszem válasza:
Milyen volt a septum piercing behelyezése?
2018. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!