Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó SZÁRAZ bőrre?

Alapozó SZÁRAZ bőrre?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt látom, hogy mattít, nem zsírosít, stb, de nincs szó olyan termékről, ami száraz bőrre lenne jó. Amúgy hidratálom rendesen az arcomat, de ha egy ilyen alapozót felkenek, rögtön elkezd húzódni a bőr az arcomon és ha eddig nem is volt látható száraz folt rajta, rögtön kijön. Tudtok valamit, ami nem szárít? És azért legyen fedése, ne egy BB krém szintű dolog legyen.

2018. szept. 2. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is száraz az arcbőröm :) Folyékony vagy krémes alapozó próbálkozz ami önmagában is hidratáló plusz hidratáld külön is az arcod
2018. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel! Sajnos en se talaltam eddig...max...a liver de loop-tol van egy alapozo az bevalt eddig..de mar ilyeneket nem teszik forgalomba
2018. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!