Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használhatok sminket annak...

Használhatok sminket annak reményében, hogy kisebbnek tűnjön a krumpli orrom?

Figyelt kérdés

és ha igen, miket kell beszereznem, mit kell tennem, egyéb tippek?:)

Koszi elore is a valaszokat!

Nem tudom szamit-e, fiu vagyok.



2018. szept. 5. 20:26
 1/3 Mesicicus ***** válasza:
100%

Igen használhatod kontúrozásnak hívják. A neten millió megy egy videót találsz róla hogyan kell. Írd be, hogy nose contouring és ott lesz. Az hogy mit szerezz be attól függ mennyi pénzt szánnál rá. Ami mindenképpen kell az egy kontúr paletta. Vehetsz púder és fixáló sprayt is, hogy tartósabb legyen. A púdert máshogy is használhatod szóval szerintem azt is mindenképp érdemes beszerezni. Ha nézel videókat látni fogod a technikát "bakingnek" hívják. De ha véletlen túl erős lett a kontúr ahhoz is jó a púder. Természetesen egy ecset is kell.

Tanács be vidd túlzásba!

2018. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. szept. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!:)
2018. szept. 7. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!