Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tablófotózásra milyen sminket/...

Tablófotózásra milyen sminket/hajat csinaljak?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hosszu hajam, vilagos bőrom, barna szemem van, telt ajkak... es pl milyen szinu felso legyen rajtam?
2018. szept. 12. 14:15
 1/7 Metionin ***** válasza:
87%

Nektek nem egyenruhában kell fotózkodni? :O


Amúgy szerintem valami szép natúr smink, a hajadba max egy kis hullám vagy ilyesmi. A tablókép elvileg azt örökíti meg, ahogy a suliban kinéztél, szerintem felesleges túltolni. Bár anno nálunk is az osztály fele bazári majmot csinált magából a tablón is meg a szalagavatón/ballagáson is, fel se lehetett ismerni őket.

2018. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felvidéki vagyok, nálunk nincs egyenruha :)
2018. szept. 12. 15:48
 3/7 A kérdező kommentje:
És koszi a segitseget :)
2018. szept. 12. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Szép natúr smink hullámosított hajjal tökéletes.

Túl vad sminket felejtsd el, nálunk pár csaj túltolta ezt, a fotós is mondta, hogy ez erős lesz, de nem hallgattak rá... mint a pandák, voltak a képeken.


Kontyot vagy komolyabb frizurát elég a ballagásra is, nekem is arra volt csak félig feltűzött haj csináltatva.

2018. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. szept. 15. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz hasonló haj, mint amit általában hordasz. Ha kiengedett, akkor kiengedett. Lehet vasalt, enyhen hullámos attól fugg melyik áll jobban. Esetleg felig fel-oldalra eltűzött. Semmikepp sem konyt, ha sosincs úgy a hajad. Smink:natúr, földszínek esetleg. Rúzs ne, ha sosem használsz.
2018. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fekete tusvonal, földszínű szemhéjfesték, szempilaspirál.


Ha szoktad a szádat festeni, akkor rózsaszín szájfény, vagy éppen ciklámen rúzs

2018. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!