Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a piercingem! Mit...

Begyulladt a piercingem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég, kb 3 hete lett egy anti tragus piercingem, eddig nem volt semmi baja, már kezdetz gyógyulni, de tegnap óta úgy fáj mint a bűn. Valószínűleg a sok hajmosás/sampon miatt gyulladt be.


Ha kamillateát rakok rá az lejjebb viszi a gyulladást? Vagy a betadine? Ill. Ha kiveszem, összenő? Vsgy a porcos piercingeknél nem nagyon szokott?



2018. szept. 14. 03:25
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
A kamilla borogatás az jó, illetve a betadine is. Szerintem egy idő után elmúlik a gyulladás, viszont ne vedd ki. Beforr egy idő után, meg szerintem több kárt okoznál ha be-ki rakosgatod még most az elején.
2018. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Nekem gyulladásra/vadhúsra a tetrant ajánlották,és egy csodaszer. Egy éjszaka alatt látványos javulást eredményezett. De bármilyen gyulladás csökkentő jó rá. Olyat is hallottam hogy aszpirint törtek össze (2dbot) és alig pár csepp vízzel ilyen krémes állagú passzát csináltak belőle. Aztán azt a gyulladasra kenték,és egy este alatt lehúzta azt.

Próba szerencse,de én a tetrant tudom nagyon ajánlani. :)

2018. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!