Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen nőről elsőre?

Figyelt kérdés

Van egy 10 mm-s fültágítóm a bal fülembe, egy septum, egy köldök és egy nyelv piercingem és egy portré tetoválás a hátamon.A piercingek már 4, a tetoválás 2 éve van meg, egyiket sem bántam meg. Szerintetek ez visszatetsző, vagy tetszetős?

20/N



2018. szept. 15. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

"Leszbikusnak nézném, és mivel én is nő vagyok, menekülnék onnan" Mert nyilván minden leszbikus nő rád vágyik, persze.


Nekem tetszene, szeretem az extrém stílust. Semmiképpen sem tartom visszataszítónak.

2018. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Én azt gondolnám elsőre, hogy nem érdekli más emberek véleménye, és úgy él, ahogy ő szeretne. Ez pedig szimpatikus számomra.

Az első válaszolón pedig nagyon nevettem.:D

2018. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nekem nem jönnek be az ilyen nők külsőre, de amúgy sehogy sem találnám, nem érdekel hogy néz ki, baráti ismerkedés nincs kizárva.
2018. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első elég stresszes életed lehet ha minden piercinges tetovált nő elől menekülnöd kell, nem ritka manapság egyik se😂 Amúgy semmit nem gondolok, nem külső alapján ítélek. Nem az én stílusom az ilyesmi de máson nem zavar, nem az én testem.
2018. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A fültágítók nem igazán tetszenek. A Tetoválások igen, de a portrésok pont nem. Köldök, septum, nyelvpiercing viszont szuper :)
2018. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépek a szemei és a szája, akkor azt, hogy helyes. De csak úgy más gondolatom nem lenne. Fültágítóm nekem is van, azaz vannak, ennél sokkal több piercingem és tetoválásom van, én sem bánom őket. De ettől független, hogy kiről mi az első benyomásom. Inkább szeretem megismerni az embert belülről, mint ítélkezni a külseje alapján. Sok olyan nő és férfi van egyaránt, akik kívülről tiszták, ápoltak, tehát adnak magukra, de belülről meg mélyen rohadnak. Értékrendjük nincs, vagy ha van, akkor borzalmas, értelmük meg még annyi sincs... a többiről nem is szólva.

Tehát az, hogy valaki tetovált, vagy nem, visel-e testékszert vagy sem, festi a haját, vagy sem, vagy úgy külsőre akármi, amiről akár egy picit is ítélkezni lehetne, számomra üres. Néha elég csak pár szavát, vagy mondatát hallani, abból többet leszűrni.

2018. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

#2 Ha annyira nem érdekli mások véleménye,miért kérdezné meg itt konkrétan,hogy mit gondolnak róla? :D

Nagyon is érdekli mások véleménye,ahogy a többi extrém stílusút is,tudom,mert én is ilyen voltam. Nekem bejön a stílus,de arra is rájöttem hogy a szétvarrt punkok mindig csendes vissszahúzódó,vagy agresszív elnyomott emberek voltak,tehát sosem a teljes lelki béke és a kiegyensúlyozottság okozza hogy az ember szét tetoválja,lyukasztja magát stb. Ezt gondolom egy ilyen nőről elsőre,tapasztalatból.

2018. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Ezt én nem tudhatom. Az volt a kérdés, hogy nekem mi jut elsőre eszembe róla. Ettől függetlenül ez lehet igaz, meg nem is, mert ez csak az én szubjektív véleményem.
2018. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sokaknak tetszik.

Nekem nem.

De nem vagyunk egyformák, nem tetszhet mindenkinek minden. ;)

2018. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát a portré az nem igazán tetszene... de tekintve hogy nekem is vannak 16os fültágítóim, piercingem stb.. én vonzónak tartanék egy ilyen nőt ha szép arca van és hosszú ápolt haja.
2018. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!