Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti furának találnátok ha egy...

Ti furának találnátok ha egy fiú/férfi sminkelné magát?

Figyelt kérdés
Nem az olyan sminkre gondolok ami ilyen nagyon brutál és csak azért van, hogy te lásd , hogy ő más. Én most heteró férfira gondolok akin van alapozó meg ilyen alap dolgok hogy ne látszódjanak a bőr hibák

2018. szept. 20. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Háth nem tudom, ha meg tudod csinálni úgy, hogy tényleg természetes legyen, és ne látsszon hogy smink van rajtad, hanem tényleg csak az hogy szép a bőröd, akkor oké, de tényleg csak max egy kis korrektor/BB krém/alapozó, de nem kell túlzásba esni, és Jeffree Start venni példaképül. Otthon pedig a 4 fal közt, ha nem csak azért kérdezed mert mondjuk bőrhibáid vannak, hanem tényleg sminkelni szeretnél, nyugodtan kísérletezgethetsz a sminkekkel, ajánlom figyelmedbe Maxim Giacomot, kedvencem, ő hiába sminkelő férfi, nagyon aranyos.
2018. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem az tök normális, legalábbis annak kellene lennie, hiszen a nők is elrejtik a bőrhibáikat. Egy férfi miért ne tehetné? Mondjuk nekem a fiútesóm is sminkel, szóval csak megszokás kérdése.
2018. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Mindenki azt csinál amit szeretne és ahogy jól érzi magát

(Fiú) osztálytársam minden egyes nap megrajzolja a szemöldökét (néha irígykedek is, mert nagyon szépen megcsinálja) és alapozót is használ a bőrhibáira, mégsincs kiközösítve/elítélve (de ő meleg, bár a többiek nem tudják)

Lásd, mindegyik (ápoltabb) férfi színészen, énekesen, stb van smink, mégse mutogatnak, hogy "a kis b*zi, sminkeli magát"

2018. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól csinálja akkor nem veszi észre senki, nem feltűnő, vagyis nem furcsa.

Ha arra gondolsz hogy a kulisszák mögött vagyok, mondjuk a párom alapozna, fura lenne de hamar megszoknám.

Én mondjuk lehet azért vagyok ilyen elfogadó mert elég férfias nő vagyok, szakállasodom is, amit persze minden módon próbálok elrejteni. Párom is elfogad így, én miért ne tenném ?

2018. szept. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, én is használok korrektort. Szerintem a férfiasság nem ettől fog függeni. Még szerintem igényes is.
2018. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Korrektort, púdert, alapozót sok férfi használ, mégse tudunk róla, hogy mennyi-mennyi ember keni tele ilyenféle krémekkel a pofáját. Szerintem ennyi kence azért egy ápolt férfinak még beleféééér!!!!
2018. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak ha “csalnának” egy kicsit kelendőbbek lennének.

Értsd:. A 21. Századra miket ki nem találtak a nők hogy javítsanak magukon küldőleg? :. Póthaj,smink,műköröm,mű cici,mű valag” és még sorolhatnám.. és ha belegondolunk egy nő ha csúnyának születik reengeteg módja van hogy “kiszépítse magát,ha egy férfi csúnyának születik hát akkor sz** ügy. 😬


Mellékletesen:. Mennyivel jobb lenne a világ ha a férfiak is “csalnának” egy kicsit és erre lehetne többféle lehetőségük,nemcsak hogy könnyebb lenne ismerkedni/barátkozni stb.. de még a nőknek is “jól esik látni egy igényes ápolt férfit és ezt nőként mondom mi is szeretjük ám legeltetni a szemeinket csak sajnos ritkán jön velünk szembe olyan.

2018. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs csúnya férfi, csak igénytelen és érdektelen. :D
2018. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
És csúnya
2018. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen hidd el. Minden arcformában van szép és jó. Egy jó haj is nagyon sokat változtat az arcon. Ha pufi vagy tudsz ellene tenni diétával. Ha nem szép az arcbőröd tudsz ellene tenni sminkkel. A borosta meg kontúrt ad az arcnak, optikailag vékonyít és kiadja a férfias karakteres arcformát.
2018. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!