Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen matt rúzst ajánlanátok,...

Milyen matt rúzst ajánlanátok, ami megfizethető, és tartós is?

Figyelt kérdés

Az első rúzsomra szeretnék beruházni, valami természetes, de egyben lilás-barnás árnyalatot képzeltem el.

Tudnátok tippeket mondani, hogy ti miket használtok?:)

16L



2018. okt. 11. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Avon matt ruzsok. Essence matt matt matt nevezetu ruzsai es a lovely k lips folyekony matt ruzsai nagyon jok. Ezek 1000 korul vannak es nekem nagyon bevaltak. Vettem mar 4000 korulit is es nem valt be. (Ekezetekert elnezest)

20/L

2018. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a trend it up ruzsok vatak be
2018. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lovely extra lasting matt rúzsok:) nem biztos, hogy ilyen árnyalatokra gondolsz-természetes színű mondjuk van, lilás-barnás kevésbé, de szerintem érdemes rájuk pillantani, olcsó (700ft), tartós, én csak ezt használom, és imádom:) Lelőhely: Rossmann:)
2018. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Lovely K-lipsek között nézz szét, az olcsó és tartós, de nem tudom hogy van-e közte olyan szín amit keresel. A másik amit nagyon szeretek, a Rimmel stay matte, lerobbanthatatlan, imádom és itt sok nude szín is van. Ez drágább de ha valami akció van akkor ki lehet fogni olcsóbban, én még egyet se vettem teljes áron.
2018. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiko rúzsok nagyon jó minőségűek és rengeteg féle szín van
2018. nov. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!