Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora az a méret egy fültágí...

Kevyxx kérdése:

Mekkora az a méret egy fültágítónál ami még összeforr?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta hogy a későbbiekben szeretnék fültágítót.Nem nagyot 3-6mm között gondoltam.

2018. okt. 13. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Anyukámnak a fülbevaló helye se forrt össze 20 év alatt. Ebből kiindulva szerintem a fültágító után sem fog.
2018. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy az első írta. Évtizedek után sem forr össze a fülbevaló pici lyuka sem.
2018. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előzőeket.
2018. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^
2018. okt. 14. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Össze teljesen nem forr, de ha 3-6 mm-nél nagyobbra nem tágítod az azért visszamegy kb fülbevaló lyuk méretűvé. Párszor tágítotam a fülem, 6-8 mm volt a max de amikor kivettem a tágítót pár hét alatt mindig összenőtt annyira hogy szinte nem is látszott a lyuk. Meg amúgy a 3-6 mm még nem feltűnő, ha nincs benn ékszer szinte nem is látszik a lyuk.
2018. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh oké köszi sokat segítettél :)
2018. okt. 14. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő de 6-10 mili ami még vissza szokott menni rendes fülbevaló lyuk méretre, de van akinek a 6 is alig és van aki akár 12-esről is vissza tud menni, függ a bőrödtől.
2018. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fog sose visszanőni beavatkozás nélkül, mivel a lyuk belső felülete ami "sebes" az idővel begyógyul s rendes bőrfelület lesz ott.
2019. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!