Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek / tapasztala...

Mi a véleményetek / tapasztalatotok a fülpiercingről? (porcban)

Figyelt kérdés

Van már fülbevalóm de szeretnék valamilyen piercinget, de nem akarok nagyon extrémet, valami visszafogottat csak. Arra gondoltam hogy a fülpiercing nem annyira extrém mivel fülbevaló is normális már és az hasonlít raá


Szóval szerintetek érdemes-e, vagy megéri-e csináltatni? Ha igen, hány éves kortól?



2018. okt. 18. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az "érdemes-e" kérdés... Igazából szerintem itt nincs olyan, hogy érdemes vagy sem. Én pl. szeretem az ékszereket, és a fülbevalók, piercingek is nagyon tetszenek, ezért is van nekem is.


Szerintem egyik fülpiercing sem extrém. Nekem jelenleg négy hónapja van egy helix a fülemben, és negyed annyi szenvedés sem volt vele, mint a cimpában levő lyukakkal. Nem gyulladt be, nem is fájt, szóval tényleg abszolút fájdalommentes volt az egész.


Hány éves kortól? Hány éves kortól elfogadható, vagy hány éves kortól vállalják a piercingesek? Szerintem a 14-15 éveseknek már simán okés pl. a helix, meg ilyesmi. Én anno mikor kérdeztem, sok piercinges 18 év alatt nem vállalt, volt, aki 16 éves kortól szülői beleegyezéssel, de volt olyan is, aki 11-12 éves kortól vállalta (amit abszolúte nem támogatok, és amúgy az is rendes piercinges volt, nem kozmetikus). ^^

2018. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, a mai napig imádom a 3 fülpiercingemet!😍❤️ 17 évesen csináltattam az elsőt, 21 évesen az utolsót. A bal fülemben van egy középen, a jobbon kettő fent. Úgy tekintek rá, mintha a természetes részem lenne.
2018. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Segítettetek vele
2018. okt. 19. 14:20
 4/4 anonim válasza:
Megéri! Nagyon szép, elegáns fül pc-k is vannak! Én nagyon szeretem az enyémet! Állítólag porca (oda a fülszegélyre ha arra gondolsz) azt helixnek hívják és 15 éves kortól lehet csináltatni. Vannak helyek ahol nem nézik, és előbb is lehet! Keress egy jó szalont, és csináltasd meg! Szinte alig érzed, nem is fáj! :)
2018. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!