Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok hamis orr-száj...

Hol találok hamis orr-száj karikát viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

Hamis száj és orr karikát szeretnék rendelni valamilyen oldalról,mert kiszeretném próbálni hogy milyen, és hogy állna nekem mielőtt igazit csináltatnék. Több darabos csomagot szeretnék,mert úgy talán olcsóbb.bár nem biztos. Biztosan vannak néhányan,akiknek van hamis orr-száj karikájuk,szóval kérlek írjátok már meg,hogy ti honnan rendeltétek/vettétek. Boltokban én nem igazán láttam,ezért maradt az internetes megoldás. Köszönöm annak,aki segít!

Ui.: Elnézést ha valamit elgépeltem.



2018. okt. 27. 10:16
 1/7 A kérdező kommentje:
(Az orr karikát semptumként szeretném felrakni,a száj karikát pedig az alsó ajkamba(oda 2t))
2018. okt. 27. 10:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Én amazonról rendeltem. Egy csomagban 2 db volt, ára nem érte el az egy dollárt ahogy emlékszem. Aliexpressen is láttam párat.
2018. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külföldi oldalról nem igazán szeretnék rendelni
2018. okt. 27. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] Innen is tudsz rendelni.
2018. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennél az oldalnál csak kártyával lehet fizetni?
2018. okt. 27. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Apacsban szokott lenni fake karika, esetleg ott is megnézheted személyesen.
2018. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Clairesben is van.
2019. jan. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!