Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik drogériás szemöldökre...

Melyik drogériás szemöldökre való terméket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni valamit, amivel kicsit erősíthetek a szemöldököm színén, kitölthetem a hiányos részeket. Nem igazán értek a sminkekhez, és sajna a közelben csak Rossmann és dm van.

Mit ajánlanátok ezekből a drogériákból? (mondjuk 2000 ft-ig) Köszi a segítséget! :)



2018. okt. 28. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a színezett szemöldök spirálokat szeretem. Egyszerű nagyon a használatuk. Én essence-t használok.
2018. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Essence szemöldökporja nagyon jó. Sablon is van hozzá és még nem is drága.
2018. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Essence tenyleg baromi jo!! En vettem mar nem tudom mennyiert de nem volt draga egy tegelyes por alapu szemoldokport 2 eve es most fog elfogyni csak pedig heti 4x hasznaltam! Felfoghatatlan de jo nagyon. :)) Van hozza valami kis muanyag pipetta ize de rohadt kemeny igy kulon (euros boltba vett egyszeru de kellemes puha) pipettaval kenem fel a pipettat meg idonkent cserelem ugye. Viszont nem volt hozza sablon es most h nezegettem a DM-be se volt olyan ami sablonnal van ! :( Hol van sablonos??

Ajkan elek tehat van kb 3 Euros bolttal max 4 de inkabb 3 olyan hely ahol van Essence, abbol a Rossmannba olyan gaz a biztonsagi or es a vasarloknak beszologat, beall a seggukbe meg ha megallsz es 1 percnel tovabb nezel 1 polcot kozli h "multkor is lattam h ezt vetted ne nezegesd ha tudod melyik kell"-megtortent eset.. - nyomor#k. Hogy inkabb marad a DM es Muller nekem, hat ilyen vilagot elunk. Becsuld meg h nalatok a Rossmann (talan) nem ilyen !! :D

2018. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :DD
2018. okt. 29. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!