Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok sminket használok? Illetve...

Sok sminket használok? Illetve ti 16 évesen milyen sminktermékeket használtatok?

Figyelt kérdés

Alapozót szoktam használni, korrektort, szempillaspirált, szemöldökceruzát/zselét, illetve ritkán (heti 2-3-szor) rúzst. Ez soknak számít, vagy belefér?

Ti miket használtatok/használtok 16 évesen?



2018. okt. 31. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem sok!

Én alapozót, korrektor és púdert használok, illetve mostanában elkezdtem használni szemöldökport és szempillaspirált. 17/L

2018. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha nagyon pattanásos a bőröd akkor megértem hogy vakolnod kell minden nap, de ha nem az akkor az alapozó szerintem tök felesleges. Meg a rúzs is, bár azt nem írtad hogy azt suliba viseled vagy valami különleges alkalmakra.Utóbbira okés, suliba szerintem gáz ennyire kikenni magad.
2018. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem sok. Ha naponta használod.

Én ennyit csak alkalmakra használtam.

2018. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
62%
Alapozó helyett jobb lenne egy bb krém vagy csak korrektor, de a többi ha natúr szín akkor simán belefér. Én anno korrektort használtam meg fellépésekre szemceruzát.
2018. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem egyáltalán nem sok, kb. én is ennyi mindent használtam 16 évesen és most is hasonlóan sminkelek a hétköznapokra.

Az alapozó szerintem pont nem egy "felesleges" dolog, legalábbis én úgy gondolom, hogy ott kezdődik egy smink. A korrektor is igazából igény kérdése. Sokan szokták mondani, hogy 16 évesen minek meg ilyenek, de én ezt sosem értettem.... A filmekben a hibátlan bőrű, babaarcú, kis pirospozsgás tiniket mutogatják, de a valóság az, hogy a legtöbb kamasz lány pont ilyenkor küzd a zsíros, fénylő arcbőrrel és a pattanásokkal, miteszerekkel. A szempillaspirál is teljesen rendben van, ahogyan a szemöldökceruza is. Egyedül a rúzst mondanám feleslegesnek, de ha tetszik, akkor használd csak nyugodtan. Annyi, hogy mondjuk én erősebb színeket nem használnék suliba.

2018. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az alapozómra egyébként azért van szükség, mert piros foltos az arcom, és vannak hegek is, amik nem túl szépek. Egyébként Essence soft touch mousse alapozóját használom, ez elég jól elfedi a fent említett hibáimat, ha tudtok ajánlani hasonló fedésű bb krémet, szívesen fogadom, csak ne legyen drága, mert azt nem engedhetem meg magamnak jelenleg.

A rúzst iskolába szoktam de teljesen nude árnyalatok, a Trend It Up matt rúzs 400, 470-es árnyalatai vannak meg.:)

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek, de még várok válaszokat!:)

2018. okt. 31. 17:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen a bőrgyógyász által felírt antibakteriális BB krémet meg néha szempillaspirált használtam. Alkalomra szemöldökceruzát és szájfényt.

Manapság nemhogy sok, de kevés is az amit leírtál. Legalábbis ha az átlag gimis lányokat nézed, 16 évesen 22nek néznek ki.

Ezt úgy írom, mintha valami idős nénike lennék, hogy "ezekamaifiatalok", de én is csak 18 vagyok 😅 Mondjuk most sem használok többet annál, amit fentebb írtam

2018. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Simán hordhatod.
2018. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
45%

Szia:)

Szerintem egyáltalán nem sok, mindenkinek saját döntése mennyi és milyen mennyiségben tetszik neki. Én is legalább ennyit használok, bár én nagyon lusta vagyok és van, hogy csak korrektor, púder, gyors szemöldök és szempillaspirál, DE legalább ezt iskolában mindig viselem, szerintem a smink igényesség is egyben. Szó sincs arról, hogy ne mennék le a boltba vagy bárhova smink nélkül, mert megyek. Csak így én kényelmesebben érzem magam. Ha nem vagyok késésben én sokat rakok magamra. Értsd: primer, alapozó, korrektor, púder, szemöldökceruza, ezt fixálom egy géllel, szempillaspirál,bronzosító, pirosító és highlighter, ritkábban szemceruza és egy kis nude szemhéjpúder, rúzs.

Szóval használd úgy, ahogy neked kényelmes és tetszik.

17/L

2018. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én korrektort neha alapozot szempillaspiralt highlitert szinezett szemoldok gelt hasznalok en is elgondolkodtam h ez lehet h sok de egyszeruen nm tudom abbahagyni valahogy napi rutin lett
2018. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!