Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez sok sminknek számít a...

Ez sok sminknek számít a mindennapokra?

Figyelt kérdés

Valamilyen natúr színű, matt rúzs, és szemöldökpor. Ezt a kettőt használom mindennap. Néha-néha szempillaspirál.

18l



2018. nov. 1. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem sok. Miért gondolod ezt?
2018. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm azt mondta neki ez már sok. (Nem sminkel egyáltalán.)

A szemöldököm és az ajkaim annyira "jelentéktelenek" és valahogy sokkal jobb az összhatás ha ezeket kicsit kiemelem.

2018. nov. 1. 18:37
 3/12 Miss Endzsi ***** válasza:
62%
Látna akkor engem :D
2018. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok!
2018. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TappancsMancs ***** válasza:
86%
Férfiként egyáltalán nem kenem vágom ezeket, de még nekem se tűnik soknak. Azt hittem lesz valami kép és na mondom kicsit nézek valami mást mint amit szoktam.
2018. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 frances válasza:
100%
Egyáltalán nem. :) Az számít mostanában soknak ha valaki szét kontúrozza magát...
2018. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattak azért. :D :)
2018. nov. 1. 21:13
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Most nem rosszból, de NEKI sok. Ebben nincs objektív válasz, mert egyénhez mért. Ha neki sok, akkor neki sok, nekem kevés. Mindkettő igaz lesz, nézőpont kérdése.


De most momdhatom azt, hogy NEKEM ez nem számít sminknek, mert nincs alapozó vagy BB vagy színezett hidratáló az arcodon, neked attól még smink lesz.

2018. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ennél sokkal többet használok, szóval nekem nagyon kevés is lenne.

Dehát nem vagyunk egyformák, nem egyezhet az ízlésünk és nem tudhatjuk a másiknak milyen betegsége vagy bőrhibája van ami miatt szükséges a "sok".

2018. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem sok.

Nem is kell többet használni.

2018. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!