Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A korrektor beleül a szem...

A korrektor beleül a szem alatti kis ráncokba, mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Pedig nem szoktam vastag korrektorréteget felvinni, más sminket nem is használok azon kívül, mégis egy idő után már látom, hogy beleül a ráncokba, ami nagyon csúnya tud lenni. Már sokféle korrektort kipróbáltam, de mindegyiknél ugyan ez a helyzet. :(

19/L



2018. nov. 3. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Ez alkati dolog, ha ilyen fiatalon ez a gondod.

Nem elég feszes a bőröd. A felső szemhélyad nem petyhüdttebb? Nem "lóg"?

Ezen csak szemhélyplasztika segít.

2018. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Lepúderezed?
2018. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

A gyengébb minőségű krémes állagú korrektorok hajlamosak izzadtság hatására összecsomósodni.

Próbáltál már vízálló folyékony korrektorokat? Nekem az ilyenekkel soha semmi gondom. Ezek olyasmi állagúak, mint egy folyékony alapozó, csak jobb a fedésük annál.

Ha smink előtt hidratálod az arcod, utána kipróbálsz egy ilyet és átlátszó púderrel fixálod, akkor szerintem megmarad a sminked.

2018. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem lóg a szemhéjam, semmi baj nincs vele.


Nem szoktam púderezni, egyszer próbáltam, de nagyon száraz a bőröm, és a púder csak rontott rajta. :c


Eddig csak olcsóbb korrektorokat használtam, mert egyetemistaként igen csak meg kell gondolnom mire költök, de nem akarok úgy kinézni, mint egy élőhalott,mert durva sötét karikáim vannak.

Lehet kipróbálok egy vízálló korrektort.


Köszönöm a válaszokat! :)

2018. nov. 3. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Sötét karikákra: belgyógyászati kivizsgálás, még ingyen is van
2018. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Pedig ha jól lepúdereznéd azzal megoldódna ez a probléma. Ha nincs lefixálva még a legdrágább korrektor is beleül a ráncokba egy idő után. Én is olcsót használok, de ha le van púderezve úgy marad. Sminkelés előtt pedig hidratálj, akkor nem lesz száraz ott a bőr:)
2018. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

Mivel fiatal vagy és nem vén...

Javaslom a megfelelő folyadék bevitelt naponta!!!!

Ha okot akarsz tudni, írj privit.


Rengetegen leves folyadékkal élik a napjaikat és ez nem csak a bőrre káros.

2018. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Használhatsz primert,ami állítólag valamennyire feltölti az alapot,habár én nem használom,nem tudom.

Ami fontos,azt hogy fixáld púderrel. Ez akadályozza meg a ráncosodást,elkenődést. Ha száraz a bőröd,esetleg hámlik,sminkelés előtt kell kezelned. Bőrradír,esetleg házilag (szódabikarbónával finom átdörgölöd a bőr nedvesen) aztán hidratálás! Smink előtt az arcot tonikkal tisztítjuk,aztán bekenheted arckrémmel,ha szárazabb a bőröd. Utána ha beszívódott mehet az alapozó (amit szintén érdemes direkt száraz bőrre valót venni,amiben több a nedvesség,nem szárít stb) utána csak finoman púderezd le egy nagy pamacsos ecsettel egy-két nyomkodós mozdulattal,hogy fixálja. Persze ha sok ideig van rajtad,a bőröd lélegzik,elképzelhető hogy néhány óra múlva meg kell ismételni a fixálást,de elvileg tartania kell ha rendesen meg van csinálva. Ja és persze ügyelj rá hogy csak minimális mennyiséget használj a korrektorból/alapozóból is.

2018. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!